Wpis z mikrobloga

Da się przekierować gołą domenę w home na Google Sites bez użycia .htaccess który niby jest jedyną opcją (artykuł poniżej)?
Hosting (na home) mam, ale chcę go wygasić więc wolałbym już przynajmniej domenę mieć skonfigurowaną docelowo.
CNAME bez www mi nie przyjmuje. Próbowałem testowo dodać dns google'a do domeny i też bez rezultatu.

A jak się nie da to pytanie: Czy istnieje rejestrator domen u którego zrobię przekierowanie gołej domeny na www. bez hostingu?

https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/jak-polaczyc-moja-domene-z-witryna-utworzona-w-google-siteswitryny-google

#webdev #homepl #hosting
Aramil - Da się przekierować gołą domenę w home na Google Sites bez użycia .htaccess ...

źródło: Zrzut ekranu (88)

Pobierz
  • 4
  • 2
@detokstyle:
Tutaj problemem jest brak wsparcia gołych domen przez google sites. Więc dns+A nadal nie uruchamia strony bez www...

Ostatecznie udało mi się dogrzebać do ustawień www gdzie można przypisać 301 do domeny bez konieczności wiązania jej zbpodfolderem na hostingu.

@Hostido_pl
Jak przyjdzie okres odnowienia to jesteście wysoko na liście. Rozsądne ceny oraz instrukcja rzeczywiście podająca rozwiazanie, a nie "nie da się, rób na około" ( ͡° ͜ʖ ͡