Wpis z mikrobloga

@beer_man: od dawien dawna tak samo i nic nie wskazuje, żeby coś miało się zmienić ;) - w latach 60 na facetów modnie wtedy ubranych, starsze pokolenia i dzisiejsze odpowiedniki dudka RPK też mówili, że pedryle a laski sikały, lata 70,80 to samo, dzisiaj nostalgia a wtedy było takich pełno co to wrzucali na dzwony, potem na ramoneski i innych depeszowców. Dzisiaj stuleja ma wielki ból dupy o modę męską, #!$%@?,
  • Odpowiedz
@Hadzi: Każda moda co jakiś czas powraca, i jest to powiedzmy normalny tok rzeczy. Może trochę nie zrozumiałeś o co mi do końca chodzi, wtedy wszyscy (mam tu na myśli konkretną grupę społeczną) tak chodzili i nikt na to nie zwracał uwagi bo i po co. Bardziej #!$%@?, bo nie można tego delikatniej nazwać chwalenie się tym gdzie tylko się da, i "zobaczcie jaki to ja modny jestem". Jak kupisz sobie
  • Odpowiedz
@beer_man: taka sama granda jak z savoir vivrem. tam ktoś sobie wmówił, że "smacznego" jest niegrzeczne (WTF), a na #modameska wmawiają sobie, że nie można nosić czarnego garnituru, do tego zawsze tylko pantofle, guzik zapięty na jeden jedyny możliwy sposób i tak dalej - niby że moda jest jak ortografia, że trzeba #!$%@?ć jakieś zasady i regułki. jak kto chce się ograniczać to w sumie co komu do tego, ale mi
p.....k - @beer_man: taka sama granda jak z savoir vivrem. tam ktoś sobie wmówił, że ...

źródło: comment_1FhYF04JYfdW7NoJtLENy45gChd1Lhdz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz