Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanie i to poważne, a wiem, że w wykopie siła.

Zastawiłam IPHONE 13 Pro max w lombardzie 3 dni temu na miesiąc, ponieważ potrzebowałam gotówki.
Dziś zauważyłam, że moje rozmowy na instagram są pootwierane - zdjęcia wyświetlone a ostatnie logowanie na instagram 22 godziny temu właśnie z tego Iphone. Telefonu nie sprzedałam, dałam go pod zastaw i odbieram go jutro.

Co zrobić w takiej sytuacji? Na razie pytam orientacyjnie, potem zaczynam działać:)
  • 6
@yuio: Ale po co miałabym go czyścić? Przecież ja go nie sprzedaje - dałam go tam na 4 dni POD ZASTAW, nie sprzedałam.
Jakbym go sprzedawała, to logiczne, że bym go wyczyściła. Ale odbieram go zaraz, zastanawiam się tylko, czy to karalne. Bo tak czys siak jak już telefon odbiorę to na google opiniach będą mieli siwy dym.
@JoeGlodomor: Mam FaceID ustawione, ale oczywiście PIN trzeba podać przy zastawie.
Przecież gdybym nie odebrała tego telefonu, to muszą go jakoś sprzedać a przecież bez pinu się do niego nie zalogują.
Raczej cały czas chodzi mi o odpowiedź - czy mają prawo używać telefonu który ktoś zastawił.