Wpis z mikrobloga

#zycieposmierci #dusza #paranormalne #strasznehistorie

Hej!

Macie moze jakies doswiadczenia / materialy / rodzinne opowiesci, czy bardziej jest tak, ze:

1. Po smierci dusza wychodzi z czlowieka (tzn. ze jest dosc konkretna, wg jednego filmu chyba ma mase 2g) i sobie potem lata po Ziemi jakos i jak sie uda, to sobie wskoczy w jakis organizm?
Da sie taka dusza zlapac np w sloik? Sa takie zabiegi / rytualy?
Czy np w Hiroszimie i Nagasaki moglo sie stac tak, ze w jadrze wybuchu jadrowego bylo tak goraco, ze dusze tez spalilo tych ludzi?

2. Po smierci dusza jakby widzi taki wir teleportacji do innego wymiaru i opuszcza ziemie przechodzac przez taki portal?

Czy moze to i to i roznie dusze robia?
Slyszeliscie opowiesci moze jakies na ten temat / cos wiecie?

Plis, bardzo mnie to ciekawi.

Ave!
  • 10
@N0vember: Czyli takie cos, ze jakby sama ciemnosc i nikogo / nic nie ma. Hmmm, mialem taki stan psychiki niedawno, jak sie z satanizmem bratalem i mialem wrazenie, ze kurde tak wyglada pieklo. Czyli ze nie jakies skaly pod ziemia, lawa, ogien, demony z ogonami ze strzalkami na koncu, tylko wlasnie wisisz na zawsze w takiej kosmicznej pustce i finito. Tylko ja zakladam jakby swiadomosc tego, a ty sugerujesz, ze wlasnie
@Erravi: A czy moge cie poprosic o napisanie, co to byla za sytuacja i jak wygladalo to wszystko? Cokolwiek pamietasz, czy tak normalnie zyciowo choroba / wypadek to bylo, czy moze brales udzial w jakims procesie celowego wywolania NDE (da sie to robic z psychoterapeuta na przyklad, moze cie to dziwic, ale jestem przekonany, ze tak jest)?

Jak cos, to najlepiej tutaj, bo pewnie innym tez to cos ciekawego powie, ale
@StaraDusza polecam Ci książkową trylogię Roberta Monroe: Podróże poza ciałem; Dalekie podróże i Najdalsza podróż. To są klasyki jeśli chodzi o OBE.
W temacie NDE najgłośniejsza książka to chyba Życie po śmierci Raymonda Moody'ego.
Co do reinkarnacji to praca badawcza Iana Stevensona. Nie wiem czy było coś wydane po polsku ale są o nim filmiki na YouTube.
Jak coś to pytaj.
@Dreampilot: Bardzo ci dziekuje za odpowiedz. Jak widze twoj obrazek do konta, to dokladnie takie swiatelko widzialem raz w zyciu.
Ja sobie tak mysle, ze to mogl byc Bog, Metatron (wg roznych wierzen), albo zostawiajac wierzenia wlasnie jakies Zrodlo.
Bardzo czesto tez mysle (ale to dlatego pewnie, ze mam taka religie), ze wlasnie Maria jest czesto przedstawiana tak, ze ma na sobie biala szate i na niej niebieska szate, to mi