Wpis z mikrobloga

  • 0
@Filipterka25: bo ma tylko 1,8m i chce jak najbardziej to wykorzystać teraz nie przewidzę ile potrzebuje odstępów jak będę układać to będą wchodziły kolejne. Może się okazać że wejdzie więcej niż 5 półek.
w 2, 8mm wkręty
  • Odpowiedz
bo ma tylko 1,8m i chce jak najbardziej to wykorzystać


@mati1990: O ile się nogi nie rozjadą, skoro obciążasz je na górze, a potem jest na oko 1,6 metra trzymających się powietrza profili podatnych na odkształcenia.

w 2, 8mm wkręty


@mati1990: Weź to dokręć, co najmniej po dwa wkręty (góra, dół) na trzech nogach przyściennych, bo to #!$%@? się pod auto dołożysz zwalenie się grata na łeb.
  • Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie żeby cokolwiek mocować na tych cieniutkich profilach.


@stolemy: Jeżeli to jest zrobione solidnie (3 z czterech nóg są do czegoś przykręcone w dwóch miejscach, zamontowano WSZYSTKIE półki) i obciąża się to odpowiednio (równomiernie na półce, najlepiej z poprzecznym wzmocnieniem pod paździerzem) to taki regalik jest spox.

Ale Mati1990 jest znanym druciarzem, coś jak słynny Taśmen, ale nieśmieszny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Filipterka25: długo nie będzie co patrzeć zanim karta sieciowa od chińczyków przyjdzie, zanim dyski ogarnę do głównego serwera to kilka miesięcy potrwa. nie śpieszy mi się
  • Odpowiedz
wołam bo to trzeba zobaczyć.


@Filipterka25: Matka będzie zachwycona jak mati wpakuje tam jakieś odrzutowe switche i serwery rackowe xD Ale już nie raz się wypowiadał co myśli o krwawicy swoich rodzicieli więc...
Oczywiście biedaczek nie ma kasy na wyprowadzkę / czynsz, ale na 10 rower czy szafę rack nagle jest xD Człowiek #!$%@? mem.
  • Odpowiedz
jak mati wpakuje tam jakieś odrzutowe switche i serwery rackowe


@L3gion: jakie serwery i switche rackowe, tam na tych kilku pólkach trafi jego gejmingowy komp (może dostanie pudło po butach) i ze trzy TC-ty z allegro.
  • Odpowiedz
jaka szafa rack, to zwykły regał metalowy, o taki:


@Filipterka25: A no w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zmyliło mnie foto.

tam na tych kilku pólkach trafi jego gejmingowy komp (może dostanie pudło po butach) i ze trzy TC-ty z allegro.


#!$%@? go wie przy jego fenomenalnych pomysłach.
  • Odpowiedz