Wpis z mikrobloga

@Szufelka: imo najbardziej ryzykowne na tym kuponie to zwycięstwo Cichego przed czasem, dwie walki na pełnym dystansie, nawet zakładając, że ten Jówko nic nie potrafi, to obstawiałbym, że będą się męczyć trzy rundy, reszta może wejść
@Szufelka: no różnie oczywiście może być, takie ryzyko obstawiania walk kogoś, kto nigdy nie walczył, ale sam Cichy w każdym razie pokazał już, że umiejętności to on nie ma, żeby kogoś skończyć przed czasem
@edenmar: akurat jak obstawiałem to oglądałem trening tego jowko to wygląda jakby trenował 2 tygodnie wiele osób które wyglądały na tarczach lepiej to dostawało w dziurę szybko
@Szufelka: A ja jestem ciekaw i mówię poważnie czemu tak wysoki jest kurs na Juna. Pamiętam walkę Labyga-Karwat na HL i tam było 1.2. Dla mnie podobna dysproporcja umiejętności jest. Chyba, że Jun jest mocno zapuszczony. Tego nie wiem. Ale jak pamiętam go z KSW to Trybsona powinien rozwalić w minutę. Nie, że on taki kocur, tylko Trypałka jak go Najman koleżka nazwał, to leszcz jakich mało. Taki lepszy Taxi Złotówa
@Sylwiusz89: mam przygodowe 4 kupony każdy z kontra na poszczególne zdarzenia jak wejdą te kupony to zostawię i niech się dzieje co ma się dziać a jeżeli nie wejdą po media treningu robię cashout