Wpis z mikrobloga

Działa wam to ścierwo, internet w #play #upc teraz? #radom

Przysięgam, ostatnie dwa miesiące i zmieniam operatora. I jeszcze koleś przez telefon mówi, że konkurencja nie śpi i oni rozpowszechniają złe opinie o Play XD
No po tej fuzji to ja prdl, nawet to potrafiliście zepsuć.
  • 15
  • Odpowiedz
@Haziux: a mnie vectra #!$%@? raz na jakiś czas i myślałem właśnie o upc, ale widzę że nie warto (°°
  • Odpowiedz
@Haziux: A weź zona na wykładach online siedzi na transmisji danych w domu bo ten g*wno internet od play rozłącza co chwila. Też mam ich serdecznie dość. Dobrze tylko ze nie podpisałem nowej umowy i jestem na bezterminowej. Jak mnie #!$%@? to zmienię na vrctre np
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Aresx @agiller wcześniej korzystałem z Korbanku, internet działał zajebiście ale zmieniłem na UPC bo dekoder tv mieli kijowy. Teraz nie potrzebuje tv to wracam do Korbanku pewnie
  • Odpowiedz
@Haziux: Mam w Korbanku i jest calkiem ok, nie mowie ze jest perfekcyjnie ale jak mam porownanie do Vectry to niebo a ziemia. TV nie mam bo i tak wszystko przez internet w dzisiejszych czasach.

Edit: Zaopatrzylem sie tylko we wlasny router bo gdzies kiedys przeczytalem ze jakies slabe daja, ale nie wiem ile w tym prawdy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bob-obo poprzednio miałem od nich router i rzeczywiście był średni. A do tegk chyba teraz trzeba płacić dzierżawę za 10 zł miesięcznie, więc wychodzi że lepiej ze swoim.
  • Odpowiedz
@bob-obo @Haziux
Jak ogólnie korbank i które osiedla?
Bo mam vectra, umowa się co miesiąc przedłuża, ale #!$%@? mnie podniesieniem sobie cen bo tak i myślę na co zmienić. A w bloku mam różnych providerów. Wziąłbym sobie samego neta
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@OxygenJunkie na XV leciu mam światłowód i 3 lata temu działał niezawodnie. Mam nadzieję, że się nic nie pogorszyło bo pewnie do nich wrócę.
Chyba brałem 300 Mbit... Nie pamiętam w sumie. Ale byłem zadowolony.
  • Odpowiedz
@Haziux: U mnie w UPC właściwie żadnych problemów przez 2 lata. Na początku było trochę słabo jak miałem jeszcze ustawioną optymalizację kanałów. Na komputerze zrywało. Potem to wyłączyłem, ustawiłem kanał na sztywno i jest spokój. W Vectrze za to co chwila były jakieś prace konserwacyjne i któregoś dnia gruba awaria, pamiętam, że chyba przez większość dnia nie było Internetu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@badziebadla Vectra to już wyższy stan patologii,
UPC działało perfekcyjnie przez lata.
Zastanawiam się czy to stan przejściowy, aczkolwiek nie szkodzi zmienić na próbę.
  • Odpowiedz
@OxygenJunkie: Ja na Zeromskiego mam 555/555Mb/s dl/up 60zl, z takim uploadem za taka cene naprawde ciezko. Ze stablinoscia zwykle jest ok chociaz ostatnio mi sie zdarza tracic polaczenie na 10-15sec raz lub dwa razy w tyg (duzo gram wiec latwo zauwazyc). Mam nadzieje ze powod jest taki dlatego ze wiadukt obok mnie rozwalaja.
  • Odpowiedz
@Haziux: w dwóch mieszkaniach, dwóch różnych lokalizacjach, miałem UPC i śmigało latami bez problemu, od momentu fuzji nastała era randomowych zwiech internetu, buforowanie YouTube na światłowodzie w 21 wieku, toż to jakaś farsa. A przecież router został ten sam, budynek nowiutki, całe okablowanie nowe. Paradoksalnie w tamtym roku zawinąłem numer z Play, właśnie z uwagi na słabe LTE.
  • Odpowiedz