Wpis z mikrobloga

@brak_sumienia: Bosak odpalił protokół 4,76%. Już pierwszym sygnałem ostrzegawczym był dla mnie powrót Wiplera, ponad 10 lat temu go nawet lubiłem, ale się okazał strasznie śliskim typem no i to pisowiec. Teraz Konfa jest bez Korwina i w sumie bez Brauna, Korwin założył partię i może na te 3% wejdzie by dostać dofinansowanie(i bajlando), środowisko podzielone. Głosując na Konfederację miałem nadzieję, że będą cisnąć i PiS i PO, a tutaj zamiast
@Tomekmoskwa: no ale jak tu rację pisu obronić? O ile z TVP działania Sienkiewicza są wątpliwe, tak tutaj? Przecież nie można ułaskawić osoby niewinnej, a Kamiński i Wąsił byli niewinni gdy prezydent próbował ich ułaskawić.
@brak_sumienia: a w czym nie zgadzasz się z wypowiedziami Bosaka na ten temat? Że ułaskawienie Dudy jednak JEST umocowane prawnie (bo niestety jest...)? Że w polskim systemie prawnym zapanowała wojna o wpływy anarchia i jedna izba może wydać dwa sprzeczne wyroki?

I te wypowiedzi świadczą twoim zdaniem o tym że Bosak jest pisowskim pieskiem?

Ty chciałbyś władzy praworządnej i obiektywnej? Bo z tego co widzę lansujesz pogląd że politycy powinni łamać
@brak_sumienia: za kilka lat sami będziecie na pis głosować, tak jak kiedyś schowali Szydło i resztę tak teraz schowają Morawieckiego z całą ferajną i posty wychwalające pis będą miały po setki plusów tak jak kilka lat temu