Wpis z mikrobloga

Ciekawe kiedy znowu zmieni się narracja i wykopki będą hejtować PO. To niebywałe jak trendy na tym portalu zmieniają się co jakiś czasu, w większości o 180 stopni.
Gdy nie zgadzasz się z obecnie panującą narracją, to jesteś natychmiastowo ośmieszany.
Nie wiem kto tym steruje, ale przykro się na to patrzy.
#po #pis #sejm
  • 12
  • Odpowiedz
@kopyta_doskonale ważne żeby zanim się to stanie wsadzili kilka parszywych mord za kraty. A co do aktualnego rządu. To ma właśnie tak wyglądać. Jak robią dobrze chwalić jak źle to gnoic. To nie PiS żeby niezależnie co robią to wielbić i chwalić
  • Odpowiedz
@kopyta_doskonale: raczej nie prędko. Młode pokolenie mimo, że ma swoje odchyły, to na całe szczęście jest bardziej chłonne na wydarzenia, które działy się w ostatnim czasie. I bardzo #!$%@? dobrze, bo daje to podstawę do dalszego uzdrowienia systemu i pozbycia się zasiedleńców w parlamencie.
  • Odpowiedz
@TouchMTraLaLa: @slawomirus właśnie chodzi mi o konstruktywną krytykę (o ile taka istnieje w Polsce). Obecnie ciężko napisać słowa krytyki wobec rządu, bo jesteś idiotą, pisowcem i coś tam jeszcze. Tak samo było w pandemii, gdy ludzie motywowali innych żeby dzwonić na policję, bo sąsiad wyszedł bez maski. Przykra jest tak duża polaryzacja, że nie ma miejsca na dyskusje.
  • Odpowiedz
@kopyta_doskonale: no to może napisz odnośnie czegoś coś aby się odnieść, bo bez dokładnego przykładu brzmisz jak pisowski bot, dużo ludzi ma teraz przez to skrzywienie, tyle tego gówna nakupowali że stylem pisma mniej więcej można było poznać z kim ma się do czynienia
  • Odpowiedz
@kopyta_doskonale Ja to się mawia. Tylko krowa nie zmienia zdania. Jak uznam że nie podobają mi się decyzje rządu Tuska to myślę że warto je będzie krytykować. Już sam program mi w pełni nie odpowiadał ¯_(ツ)_/¯ Ale nadal obserwuje bo jak dla mnie za wcześnie na osądy, szczególnie, że zrobił się dość duży chaos informacyjny.
  • Odpowiedz
@kopyta_doskonale: No dobra, to za co mamy krytykować aktualny rząd konkretnie na tym etapie? W tej chwili są u władzy miesiąc, nawet budżetu nie ma gotowego i żadnych zmian legislacyjnych nie było. Jedyne co robią, to porządkowanie burdelu wywołanego przez poprzednio rządzących, co idzie im całkiem nieźle.
  • Odpowiedz