Wpis z mikrobloga

Czesc, przez długi czas omijałem książki ale los chciał, że sięgnąłem po 'Solaris' Lema i czytanie było zaskakująco wciągające
Nie mam pojęcia w którą stronę teraz pójść, wiec jak ktos cokolwiek mi podsunie pod tym wpisem bede wdzieczny (sam sie nie zdecyduje)
Gatunkami sie nie sugeruje, no moze oprocz romansidel xD
#ksiazki #czytajzwykopem
  • 14
  • 2
@Solution_wieleotwartychdrzwiQwantom: @Corvus_Frugilagus @1___111___1 dziękuję!

@gram_w_mahjonga parę razy musiałem przystopować i sprawdzić terminologie bo nie bylem pewny co autor miał na myśli, w fantastyce nigdy nie siedzialem a jak sie przestaje ksiazki czytac to zasob slow niknie troche xD ale nie bylo to problematyczne powiedzialbym wlasnie ze dzieki temu bylo to jeszcze ciekawsze

sprawdze, dzieki
@zeemzy jeżeli spodobało ci się Solaris to z Lema klasyczne jego powieści czyli Eden, fiasko, pokój na ziemi, powrót z gwiazd, głos pana.
Strugaccy polecani tutaj to inna bajka, są zakręceni jak słoje na zimę ale spróbować można, może ci podejdą.
Z sf trzeba jeszcze spróbować Dicka, opowiadań Artura c clarcka, pohla, Andersona, za grosze można dostać strasze zbiory tupu don wollheim proponuje. To tak na początek żeby sprawdzić czy ci sf