Wpis z mikrobloga

Jaki samochód do 15k (budzet 20, ale liczę się z tym, że coś u mechanika na start zostawię + pcc i ubezpieczenie)?

Wymagania:
-benzyna
-malo pali
-nie psuje się
-tani w eksploatacji
-w miarę duży
Myslalem nad focusem mk2, bo ma podgrzewaną przednią szybę. Nie podsyłajcie Hyundaia, bo się z niego przesiadam.

#motoryzacja #samochody
  • 26
  • 1
@Rudz1elec: tylko Fabia wygląda w środku jak gowno xd Octavia w tej cenie to jakaś stara chyba, one strasznie cenę trzymają. Cena-jakosc w skodzie jest lipna, już lepiej VW kupić za te same pieniadze
@macan: Poliftowy Citroen C5 z benzyną 2.0 - pali jak każde inne podobne auto, ale nie ma problemu z zagazowaniem. Jeśli nie kupisz zaniedbanego gruza, to nie psuje się szczególnie częściej niż cokolwiek innego. Za to duży (zwłaszcza kombiak) a pod względem komfortu jazdy wszystko inne w tym budżecie może się schować.
A jeśli chcesz trochę większej dynamiki - można upolować egzemplarze z benzynowym 3.0 V6 :) Ale wiadomo - będzie
@macan: daj pan spokój z Focusami. 3 lata temu jak szukałem auta, to już w większości przypadków gdybym kopnął w próg, to by mi noga została xd Teraz pewnie jeszcze gorzej z tymi struclami.
@macan Fiat Bravo, mam dość długo już i super auto, nie psuje się bardzo, tanie w eksploatacji, każdy się zaskakuje jak dużo miejsca w środku (niektórzy myślą że to jak punto, a to wieksze jednak), mało pali, fajne w środku no i w miarę dynamiczne, bo można nawet w 150KM mieć.
@macan: 3 widziałem, 3 zgnite. Chyba, że ustrzelisz jakiegoś rodzynka, ale będzie na pewno jednym z droższych.

Skup się na tym, żeby znaleźć coś w promieniu maksymalnie 100 kilometrów, a najlepiej 50. Budżet masz mały, więc będziesz musiał brać to co jest w dobrym stanie techniczno-wizualnym.