Wpis z mikrobloga

Jednorazowy, uderzający ból rozlewający się wyłącznie w prawej części czaszki, od wysokości oka, aż po potylicę, być może ktoś spotkał się z czymś takim? J*bło w trakcie końcówki serii (jakaś izolacja na klate, nie martwy rpe 11 itp.), aż przerwałem trening. Przy pochylaniu jeszcze bardziej wyczuwalny. Wcześniej przez około 2 dni delikatny, utrzymujący się ból głowy. Lekarz 1 kontaktu nie ma pojęcia czym to może być spowodowane, skierowanie do neurologa, ogarniam temat na dniach, ale trochę zaczynam się dygać. #silownia #mikrokoksy
  • 11
@Draco_VVS: miałem kiedyś parę razy coś w tym stylu, jakby Ci ciśnienie uszami poszło az się ciemno robi przed oczami.

Ja olałem temat i żyję, ale może warto sprawdzić. Jak się dowiesz co to, wołaj.
@#!$%@?: Ciśnienie badane co prawda na drugi dzień, ale stwierdził, że zadziwiająco niskie jak na "sportowca". Ciekawa jest kwestia, że delikatnie nadal czuję tą prawą stronę, mimo że od czwartku bez treningu, czy innego wysiłku. Idę dzisiaj zrobić coś delikatnie, bo nie wysiedzę, jeśli będzie źle to dam sobie spokój. Dzięki ;)
@Draco_VVS ja bym poszła do szpitala na SOR to by Ci zrobili wszystkie badania w ciągu kilku godzin i byłoby wiadomo co się dzieje. Ja kiedyś miałam jakiś powysilkowy ból głowy co się utrzymywał dobę i przy nachylaniu się był nie do zniesienia. Lekarz internista tylko dał mi kartkę ze swoimi podejrzeniami co to i z pieczątką swoją by mnie szybciej przyjęli. Chyba myśleli że mam tętniaka czy coś bo w godzinę
@Kitku_Karola: Udało się ustawić neurologa na jutro, także może się czegoś dowiem. Ogólnie przeciwbólowych to ja wcale nie potrzebuje, bo to jest od 4-5 dni ledwo wyczuwalne, nawet przy pochylaniu. Od internisty to wgl dostałem skierowanie do neurologa na NFZ, żeby sobie to w ciągu tego roku! zbadać na wszelki wypadek, ale bez pośpiechu, więc idę prywatnie. Opcję z sorem zostawie ostatecznie na koniec.