Wpis z mikrobloga

Uprzejmie informuję, że użytkownik bordo @lucky_luck_ dostał jednodniowego bana.

@lucky_luck_ dodał dzisiaj znalezisko, które wylądowało na głównej:
Postepowa rodzina wg lewicy https://wykop.pl/link/7328323/postepowa-rodzina-wg-lewicy

Moderacja dodała do tego znaleziska tag # polityka i usunęła wszystkie inne tagi dodane przez OP-a.

#wykop #bekazlewactwa #moderacjacontent #afera
WykopX - Uprzejmie informuję, że użytkownik bordo @luckyluck dostał jednodniowego ban...

źródło: WykopX

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WykopX: nie wiem, ja nawet nie mam już określonego miejsca w rankingu więc wątpię że przez jeden dzień bym tyle poleciał. Nie rusza mnie to bo ja nie jestem tu dla rankingu czy koloru nicku, ale podejrzewam że jakis moderator mnie nie lubi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mati1990: ja nie mam zamiaru sie kopać z koniem. Będą chcieli to postawią na swoim, ja po prostu staram sie pokazać pewne patologie, bo ogłaszają sie jako serwis tworzony przez społeczeństwo - zapomnieli chyba dodać że tylko przez te wybrane, z odpowiednia narracja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lucky_luck_: niestety większość to wie ale że większość użytkowników ma pokrewne zdanie co m0deratorzy to nic nie da. a wręcz będą przyklaskiwać cenzurze bo jest po ich myśli. w sensie teraz jak władza się zmieniła, centralnych mireczków jebiących prawo i lewo po równo jest mało.
  • Odpowiedz
@mati1990:

w sensie teraz jak władza się zmieniła, centralnych mireczków jebiących prawo i lewo po równo jest mało.


I to mnie boli, bo w moim mniemaniu tacy ludzie są najbardziej poukładani. Żadna skrajność nie jest dobra. Co jest niepokojące dodatkowo, moim zdaniem, to to, że w obecnych czasach ludzie normalni sa już uważani za prawicowców
  • Odpowiedz
@lucky_luck_: niema wyjścia nawet jak zamkniesz się w piwnicy i będziesz wegetować w cyklu dom-robota-dom to i tak wejdą ci do portfela żeby utrzymywać tych co nie stać na życie
  • Odpowiedz
@WykopX: a mówiłem, uprzedzałem że m0deratorom to już całkiem się rzuciło na ten pusty łeb. żeby tu nie skakał tylko szedł na fb to nie słuchał xD
  • Odpowiedz
Za takie praktyki powinni być nagłośnieni i ponieść konsekwencje, myślałem, że ta cenzura się uspokoiła ostatnio, ale taki ruch to brak jakichkolwiek standardów..
  • Odpowiedz