Wpis z mikrobloga

@somskia mi się nie chciało jeść śniadania i wczoraj było 42 a dziś 41,5 i już mam stres i cisne z jedzeniem, mimo ze już mi się niedobrze robi. tak strasznie szybko mi waga leci a przytyć mega trudno. jak przez dwa dni miałam stres i mało jadłam to było 39. ech.. zeby tylko przytyć było tez tak łatwo
  • Odpowiedz
  • 1
@crazykokos: właśnie nic, ale ja nie liczę kcal i to może mój błąd, bo ostatnio tak pomyślałam, ze może mi się wydaje, ze dużo jem, albo mam tasiemca, kurla nie wiem XD
  • Odpowiedz
@somskia a już mialam nadzieje, ze sprzedasz mi jakiś protip. może trzeba bardziej kaloryczne- wszystko na tłuszczu, maśle jakimś. do tego sport, silka czy coś to tez wiekszy apetyt.
ale jak nie robiłaś nic i z 46 do 52 to mega zazdroszczę. życzę zeby jeszcze pare kg się udało to będziesz miała super kobiece kształty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@crazykokos: ja myśle, ze przy moim wzroście, a mam 175 cm, to takie 58 by już spoko wyglądało, teraz będę próbowała, jakichś orzechów dodawać do owsianek itp, ale tez trochę stresu miałam, wiec to chyba tez powód ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz