Wpis z mikrobloga

ma ktos w wawie lub okolicy fotel Haworth Fern i uzyczylbym do przymierzenia sie? NIestety nigdzie nie ma showroomow, a nie chce wtopic. Bylem o krok od kupna Aerona, ale na szczescie na nim usiadlem zamiast kupowac w ciemno
#fotelbiurowy #warszawa
  • 9
  • 2
@curiousboi: noo w sumie dokladnie tak, zostawiajac po sobie butelke wina czy dobre piwko. Nie widze problemu. Jesli chcesz sprzedac np taki fotel i ktos chce go kupic, to po prostu umawiacie sie na obior przez olx/fb/allegro, dokonujecie transakcji i normalnie sie zegnacie, czy moze robisz casting i prosisz o referencje zanim pozwolisz komus odebrac przedmiot? Nigdy nie kupowales od kogos rzeczy z odbiorem osobistym? Serio jestem w szoku ze dla
@curiousboi: ja tak mam z samochodem ;) mam subaru legacy który przy pełnym załadunku zahacza mi podwoziem o podjazd. Chciałbym kupić taki sam, tylko że outback - to samo tylko że wyższe i zastanawiam się czy przy pełnym załadunku nie siadzie mu tył tak , że będę światłami oświetlał księżyc. Nie wiem na ile #!$%@? będzie podjechanie do gościa z 300kg w bagażniku i próba przerzucenia tego ładunku do sprzedawanego auta