Wpis z mikrobloga

serio? Czyli arty nie maja 100%?


@PiersiowkaPelnaZiol: nie mają. No jak Ty to sobie wyobrażasz? Stoisz na końcu mapy w krzaku i wykorzystujesz swoją drużynę, która Ci spotuje i wyciąga ofiary i jeszcze ma być jakiś bonus do tego? Arty to taka klasa specjalna w szkole. Największe chady to ci, którzy jadą walczyć na pierwszej linii. Ryzykują, myślą i kombinują, a nie walą buły z kosmosu jedząc kanapkę.
@PiersiowkaPelnaZiol: no właśnie, więc po co tym grać. To jest zabawka dla tych, co prostych mechanik gry nie potrafią zrozumieć, ale dla WG, upośledzony umysłowo to też klient. Jeśli masz wn8 to zwróć uwagę, jaka jest średnia WN dla art podczas gry. Najczęściej czerwone i pomarańczowe janusze walące kaka z krzaka. A WR zaczyna się u nich na 42, a kończy na 48%.
Aha i jeszcze niby przez MM, wczytywanie art
@PiersiowkaPelnaZiol: Kiedyś arta miała dużą szybkostrzelność i ściągała pojazdy na strzała. To była masakryczna przeginka. Wyjeżdżasz i do garażu. Teraz większość graczy pamięta te czasy i hejtują nawet czasem nie zauważając, że w końcu arta ma balans (wyjątek art 5 tieru FRA premium, której nie znerfili). Są zwolennicy i przeciwnicy. Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi (sam gram wszystkim). Graj czym lubisz.

@PiersiowkaPelnaZiol: gosc powyzej #!$%@? odpusc, pewnie go dupa boli ze nie potrafi grac maja arty w rundzie
¯\(ツ)/¯

Kupujac czolg z drzewka masz do wyborun czy chcesz dostac zaloge za free z 50% umiejetnosci, czy za kredyty z 75%, lub za golda na 100%. Wiec pewnie zaznaczyles gold i dostales swiezakow wyszkolonych.

A ludzie ci beda swiecic na czerwono, jesli nie sa w swoim czolgu, albo nie maja 100% skilla.
pewnie go dupa boli ze nie potrafi grac maja arty w rundzie


@PurpleHaze: xD No racja, racja. Nie ma to jak nie potrafić się ogarnąć na otwartej mapie i dostawać sraki z nieba od czerwonego barona. Ja ginę, bo nie mam skilla a on ma fraga, bo jest taki pro pro xDDD