Wpis z mikrobloga

#sejm

dobra, nie chce mi sie sluchac tego pitolenia, tyle co uslyszalem wystarczy xD duda, historia cie rozliczy. Komorowski i kwaśniewski to byli przy tobie mężowie stanu
  • 71
  • Odpowiedz
  • 0
@MiedzygalaktycznyMors też jeśli chodzi o stan wojenny to chyba jasne jest to że gdyby rosja weszła to Jaruzelski i jego banda nie mogłaby mieć tyle do powiedzenia w Polsce więc nie było tu żadnych szlachetnych pobudek a jedynie czysta kalkulacja ich osobistych interesów
  • Odpowiedz
nie chce ci się dyskutować bo nie bardzo potrafisz go obronić


@Kaker: Nie chce mi się dyskutowac, bo p...lisz bzdury. Choćby twoja odpowiedź na stwierdzenie, że WJ brał udział w II wś. - "Po stronie rosji" - no nie po stronie Rosji, bo takiego państwa nie było. Wojsko, które strzelało do robotników było ... wojskiem polskim, i to na Wojsko Polskie spada krew robotników. I te pe, i te de. Wydaje
  • Odpowiedz
  • 0
@MiedzygalaktycznyMors czyli rozumiem że nie walczył na froncie wschodnim u boku rosjan którzy mieli jasny i znany cel wobec naszego kraju? XD
Rosja była również używana wtedy w mowie rownies w kontekscie zsrr więc jedynie niedouczonym błaznem jesyes ty
  • Odpowiedz
  • 0
@MiedzygalaktycznyMors bez odbioru również, pisałem pracę magisterską o generale więc w dupie mam co myśli jakiś wykopek z powierzchowna wiedzą w tym temacie, który nawet jednego argumentu nie podał na obronę tego bandyty Xd
  • Odpowiedz
@MiedzygalaktycznyMors: Skoro Grodzki był czysty jak łza to dlaczego nie został marszałkiem ponownie? PE za przekazanie twittów zdjął immunitet na wniosek prokuratury, tutaj identyczny wniosek i koledzy bronią o tym piszę. Masz większość w danej izbie jesteś nie do ruszenia. Wąsik i Kamiński przez 8 lat byli w rządzie i też nikt ich wtedy nie pozbawił immunitetu
  • Odpowiedz