Wpis z mikrobloga

#sejm

dobra, nie chce mi sie sluchac tego pitolenia, tyle co uslyszalem wystarczy xD duda, historia cie rozliczy. Komorowski i kwaśniewski to byli przy tobie mężowie stanu
  • 71
  • Odpowiedz
@simirgone: rozliczysz ich bo jeden nie wylewał za kołnierz a drugi lubi w lesie do "dzików" postrzelać? Duda jakby był tylko debilem to by nikt go nie chciał z niczego rozliczać. Ale chłop złamał kilka razy Konstytucję więc to większy problem niż alkoholizm czy hobby
  • Odpowiedz
  • 24
A co powiedział?


@lycaon_pictus: ze kaminski i wąsik to dobre chlopaki byli dzien dobry mowili ze dostali mandat od spoleczenstwa wiec sa poslami ze on wszystko dobrze zrobil a marszalek to pajac
  • Odpowiedz
@Harven: pan prezydęt jest kompletnie apolityczny i nikt nim nie steruje. Na debacie z Komorowskim stawiał oponentowi chorągiewkę z logiem platformy i zarzucał mu partyjność. Jak widać prezydęt ciągle wyznacza nowe standardy w tym względzie i ciągle udowadnia że jest niezależnym i bezpartyjnym bytem.
bylem_zielonko - @Harven: pan prezydęt jest kompletnie apolityczny i nikt nim  nie st...

źródło: z17960735FBW

Pobierz
  • Odpowiedz
rozliczysz ich bo jeden nie wylewał za kołnierz


@#!$%@?: ja wiem, że na wykopie to pałuja się wszyscy do kwacha i takie zwroty to brzmią jakby to byl taki szwagier równy chłop, ale to była zwykła czerwona #!$%@?, cwaniak i pijak. Tyle się pisze o bananach tymczasem ta świnia w wieku 31 była już ministrem w rządzie. Komuszym, utrzymującym się u władzy dzięki sowieckim bagnetom.

Komuchem był od samej młodości i jak
  • Odpowiedz
@LifeReboot: przeżyłem stan wojenny. Jak szedłem do wojska to był PRL a jak wychodziłem to się ustrój zmieniał. Kwaśniewskiego i Millera znał mój stary. Ja nie. Co do tamtego wydarzenia w Charkowie to masz tu wyjaśnione jak było i Kwaśniewski zachował się bardzo honorowo choć wcale nie musiał https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tajemnica-niedyspozycji-kwasniewskiego-wyjasniona-ciosek-ujawnia-kto-upil-prezydenta/s9g71bk
  • Odpowiedz
  • 0
@#!$%@? był również mordercą Polaków i parobkiem sowietów? Hitler też był kanclerzem i nie miał po wojnie oddawanej czci przez państwo
  • Odpowiedz