Wpis z mikrobloga

Zbiorę dużo hejtu, ale pracuję nad pewnym projektem - php + javascript (lekki frontend, nie SPA) + AI.

Tl;dr Dam pracę niedoświadczonemu juniorowi PHP.

Może jest tu jakiś juniorek który chciał by się podszkolić, popracować z kimś bardzo doświadczonym nad mocno greenfieldowym projektem po godzinach i zarobić trochę? Nie oferuję 15k ani 200zł/h. Oferuję nędzny pieniądz i naprawdę dużo wsparcia przy nauce, a także gratyfikację (również nędzną) jak projekt ruszy. Nie będziemy rozmawiać o 10% ani niczym takim, ale czterocyfrowa (może 5 cyfrowa z jednynką na początku?) premia może wchodzić w grę... Zespół projektu składa się ze mnie. Pod maską siedzi #symfony oraz stimulus, asynchroniczne workery, kubernetes. Jest trochę fajnych technologii wokół tego, to co powstało do tej pory jest raczej przykładem jak takie rzeczy powinno się robić a nie w drugą stronę.

Raz jeszcze podkreślę. Oferuję masę wsparcia kogoś kto siedzi w tym od 20 lat i jest uznawany za eksperta/lidera. Możesz dorobić, możesz się dużo nauczyć, praca po godzinach lub w twoim wolnym czasie. Umowa śmieciowa też się znajdzie. Nie spodziewam się odzewu, ale brakuje mi czasu żeby nad tym popracować a sam zaczynałem w taki sposób i wiem że koniec końców warto.

Oferuję lepszą szkołę niż bootcampy. Mało daję więc również dużo nie wymagam, ale zdecydowanie nie mam czasu uczyć cię od zera. Jeśli czujesz że to oferta dla ciebie - pisz PW. Totalny brak javascriptu nie skreśla cię, gorzej jeśli nie potrafisz napisać w symfony nic.

#programowanie #naukaprogramowania #php #pracait
kmiclowsky - Zbiorę dużo hejtu, ale pracuję nad pewnym projektem - php + javascript (...

źródło: tempImagegS9cnl

Pobierz
  • 12
@Orinosuke: No ja się zgadzam. Jak zaczynałem brałem za tydzień pracy mniej, niż większość juniorów oczekuje na godzinę :) Problem jest taki że ci juniorzy będą bez doświadczenia szukać pierwszej pracy latami. Praca przy moim projekcie to jednak mocny punkt w cv, a mam tyle godności żeby nie płacić człowiekowi 100zł tygodniowo tylko dogadać się na coś co zadowoli obie strony.
@kmiclowsky: ja bym mógł nawet za smieciowe pieniadze, bo mam pracę na etacie, a zawsze się czlowiek nauczy. Ofc jakby to mialobyć moje jedyne zrodlo zarobku to wiadome ze za grosze bym nie poszedl, ale jak godziny dowolne i mozna laczyć to z etatem to why not
@Orinosuke: jeśli czujesz się na tyle mocny we froncie żeby po godzinach podłubać przy stimulusie... odezwij się PW. Do zrobienia są modale, galerie, imitacje wpisów instagram/facebook. Wszystko w ajaxie, dane zaciągane przez REST api. To nie SPA - symfony generuje html i na to wchodzi stimulus. Fajnie było by turbo.js zintegrować.

Zastanów się na ile egzotycznie to brzmi. Zerknij w dokumentację stimulusa czy rozumiesz o co tam chodzi. Zerknij na symfony
@kmiclowsky: Popatrzę, ale ja to jestem raczej zielonek totalny i dopiero zaczynam coś sie uczyć, jakies kursy podstawy, komendy, ale jak cokolwiek zrozumiem to się odezwę. Dużo też robilem przy SEO w obecnej pracy i audyty stron itd jeśli to tez by cię interesowalo. Nie wiem na ile to dobrze robilem, bo totalny samouk, ale produkty naszej firmy zaczeli po moich dzialaniach kupowac ludzie nie z polski tylko z urugwaju i
@Tojuztrzeciekonto w sumie w it to każde jest nędzne ;) i nawet z nędznymi 15k nie jestem w stanie zupełnie konkurować na tym etapie. Juniorzy startują nawet od 10k, z czym również nie jestem w stanie konkurować. Jestem za to w stanie konkurować z bootcampem gdzie to ty płacisz 10k czy więcej i w zamian pracujesz za pozycje do cv.
Może jest tu jakiś juniorek który chciał by się podszkolić, popracować z kimś bardzo doświadczonym nad mocno greenfieldowym projektem po godzinach i zarobić trochę?


@kmiclowsky: czyli oferujesz darmowy kurs Symfony? Jak na seniora/lidera trąca mi bardziej doświadczenie ala lider Wordpress - nie podałeś szczegółów projektu, nie podałeś definicji zakończenia projektu, nie podałeś też nawet zakresu pracy - co jednak jest oznaką trochę braku pracy jako senior/lider. Chyba, że specjalnie tego nie