Wpis z mikrobloga

@contrast: Skoro mowisz o oryginalnej sciezce to mowimy o angielskim? Z tego co widze to jest wszedzie. Dalej jest otwarta rejestracja na fnp wiec najlatwiej tam, maja remux framestora 3d (Avatar The Way of Water 2022 3D Hybrid 1080p BluRay REMUX AVC TrueHD 7.1 Atmos-FraMeSToR)
  • Odpowiedz
@GoracyDelfin: Jezeli uwazasz dzisiejsze filmy za geniusz kinowy,to dla mnie to kino to guano,to samo sie tyczy dzisiejszych gier.Dla mnie piratujo ryplo bo mi nic interesujacego nie oferuje tobie moze tak.Gry Tenoky,Dawnego Codex uwazasz za geniusz,sorry te strony juz ryply dawno,ja mowie o piraceniu dla zasady nie zysku,dzis sie gier nie lamie jak kiedys bo byl powód,niestety empress #!$%@? piratujo co ja ewidentnie widze po tresci,ty na to nie patrzysz,ja
  • Odpowiedz
@DEWASTATOR_TM

@GoracyDelfin: Jezeli uwazasz dzisiejsze filmy za geniusz kinowy,to dla mnie to kino to guano,to samo sie tyczy dzisiejszych gier.Dla mnie piratujo ryplo bo mi nic interesujacego nie oferuje tobie moze tak.Gry Tenoky,Dawnego Codex uwazasz za geniusz,sorry te strony juz ryply dawno,ja mowie o piraceniu dla zasady nie zysku,dzis sie gier nie lamie jak kiedys bo byl powód,niestety empress #!$%@? piratujo co ja ewidentnie widze po tresci,ty na to
  • Odpowiedz