Wpis z mikrobloga

Zdażyło się wam doswiadczyć zacienc w grach?


@ScarySlender: W tej nowej Forzie potrafi chrupnąć przyznaję :D ale nie oszukujmy się, za 600 zł nie kupisz nawet porządnej karty graficznej do kompa, a do ogrywania gierek z gamepassa ta konsola jest genialna.
  • 0
@Krs90 to że wezme to pewne tylko nie wiem czy nowa czy używane od kogoś kto nia nie rzucał oczywiście wtedy wiadomo krótsza gwarancja wiec jest ryzyko a nie wiem czy tanio naprawie bez gwarancji
@ScarySlender: Kupiłem na premierę i nie ma żadnych problemów, tam jedyna mechaniczna część to wentylator i nie ma co się tam zepsuć.

serio można sobie ustawić 120fpsów w ustawieniach? xD

Ta chyba w menu tyle będzie, przygotuj się na max 60FPS, a w przytłaczającej części przypadków na 30 klatek, to konsola tańsza od karty graficznej, nie oczekuj za dużo.

Jak gry chodzą duży przeskok z xboxa ona s zwykłego?

Same czasy
@ScarySlender: A ja Ci podpowiem żebyś spojrzał tez na to na jakim ekranie będziesz grać. Z mojego doświadczenia Series S na mniejszym monitorze sprawdza się dobrze. Ja miałem go podpiętego pod 55’ dość wysokiej klasy Oleda i zmieniłem na series X bo pikseloze po prostu było widać (niestety mam mały salon). Także do mniejszego monitora jeśli nie masz budżetu na X to śmiało starczy. W innych przypadkach weź X :)