Wpis z mikrobloga

Od dawna nie oglądam już regularnie wirtualnych youtuberek i sobie niedawno nieco odświeżyłem ten content i mam kilka pytań dla co bardziej zorientowanych. Czemu Gura obecnie nic nie nagrywa od paru miesięcy? Czemu nie licząc Mori, Bae i chyba IRyS nie ma już collabów angielskich VT z japońskimi (haachama się nie liczy)? Ogólnie jak tam to już wszystko trwa? Interes kręci się jeszcze? Czy Hololive to już obecnie nisza w porównaniu do tego co było jeszcze 2-3 lata temu?

#hololive #virtualyoutuber #anime #randomanimeshit
Pobierz Al-3_x - Od dawna nie oglądam już regularnie wirtualnych youtuberek i sobie niedawno ...
źródło: efwf
  • 5
@Al-3_x cholera wie co z Gurą, człowiek przywykł ze robi sobie paro miesięczne przerwy ¯_(ツ)/¯ niby ludzie pisali ze zajmuje się bardziej "idolkowymi" zajęciami ale nie interesowałem się tym na tyle żeby weryfikować. Dziewczyny z HoloEN 1 i 2 generacji albo mają częste przerwy albo brakuje im czasu na streamowanie. No i trzeba wziąć pod uwagę ze teraz był okres świąteczny, sporo dziewczyn już od listopada za kulisowo pracowało żeby się
@Al-3_x

Cholera wie mówiła, że wypaliła się ale to trochę długo już trwa

Po za tym nie komunikuje się ze swoimi fanami i ci są wkurzeni

Chociaż nie wiem czy to takie wkurzenie z bezsilności
@Al-3_x: Szczerze? Nawet nie zauważyłem. No dobra, coś tam słyszałem. Ale samego Hololive jest tyle contentu, że jak jedna się wyłącza to natychmiast lukę zapełniają następne i to pod sam dekiel.