Wpis z mikrobloga

@1988BaZyL: Przynajmniej wiadomo że silnik miał dobre warunki jak to ciągle jeździło. wychodzi ~400km dziennie średnia.
Ciekawe co ile olej zmieniany, jaka to instalacja gazowa, jak serwisowana. i jak cena 44K ma się do innych dusterów z 22r.
Opisu oczywiście brak, zdjęcia ujowe xd strzelam że silnik śmietnik, bo gaz musi być picabello ustawiony, najlepiej sam wprowadzający korekty na bieżąco. Jak fanty od gazu nie były zmieniane to też już na
@r5678: tak na szybko sobie przeleciałem ogłoszenia zobaczyć ceny aut i silników, cena jest strasznie atrakcyjna. Można kupić ten egzemplarz, dwa używane silniki z allegro na zapas i jeszcze dwie dychy w kieszeni zostają.
Albo coś źle patrzę, bo wsm Dacia to nie jest mój konik, patrzyłem tylko ten sam rok i silnik.
Auto gonione typowo autostradą to przebieg można dzielić razy dwa śmiało
@Kroledyp: no tak, ale jak gaz źle ustawiony to mogły już zawory dostać po dupie czy silnik być przegrzany, wygięty itp.
jak olej nie wymieniany to też kaplica.

No nie bez powodu ktoś to sprzedaje 25 tysięcy taniej niż zaczynają się inne egezemplarze bo też z ciekawości wszedłem to od 70K 22r z tym silnikiem i gazem.
Ale to i tak tanio, o ile wnętrze na zjechane, i nie było żadnego
@majk_emigrant: ale to na pewno jest oryginał? na allegro patrzyłem to ktoś ma dwie sztuki nowych i chce 8K co jest dzwinie tanio, akcja wyżej gość chce 10K za używkę.
Teraz podajesz jakąś inną stronę i tu 7000zł za nówkę.

Ja myślałem że silnik do nowego samochodu to 20-30K kosztuje.

Jeżeli to na prawdę idzie za 7K to nawet bym się nad tą dacią specjalnie nie zastanawiał tylko brał.