Wpis z mikrobloga

@ladykagami: Archon stracił 100% swojej wiarygodności po tym, jak się sprzedał przy Cymbergaju2077 - gra w momencie premiery była niegrywalnym śmieciem, który nawet po latach patchowania nadal nie jest RPG ani niczym go nie przypominającą namiastką gry, tylko gównem opakowanym w ładny papierek. On zrecenzował grę na Highendowym sprzęcie, nawet się nie zająknął, że gra ma bugi (oj tam no zdarzają się takie malutkie) ani, że nie ma ścieżek wyboru. Posmarowane
@ladykagami: Archon stracił 100% swojej wiarygodności po tym, jak się sprzedał przy Cymbergaju2077


@kipowrot: wut? Ale wy jesteście odklejeni xD

On zrecenzował grę na Highendowym sprzęcie, nawet się nie zająknął, że gra ma bugi (oj tam no zdarzają się takie malutkie)


@kipowrot: przecież tam był cały segment temu poświęcony, oglądąłeś ty tą reckę? Dosłownie jedne z pierwszych słów w recke to to że gra pęka w szwach od niedoróbek
@kipowrot sam przechodziłem zaraz po premierze i miałem dwa bugi,
Jeden graficzny wchodziłem na drabinę obok drabiny ( ͡º ͜ʖ͡º)

Drugi to nie mogłem się doczekać aż ktoś da mi znać, musiałem wczytać Save jeszcze raz.

Archon stracił w moich oczach na rezencji meta Quest 3, strasznie słaba, dosłownie stracony czas, masa niedomówień itd...
@SanFable: to jesteś odklejony albo ślepy @Kryspin013 a Ty ogladałeś chyba inny materiał.


@kipowrot: to sobie odpal go jeszcze raz. Chwali zadań pobocznych i napisanych dialogów, chwali wizualia i przywiązanie do szczegółów, bo faktem jest, że przed cp2077 nie było tak łądnej gry na rynku. Jednocześnie narzeka, że główny wątek fabularny jest trochę płytki, że, CDP odeszło od pierwotnych założeń, że gra technicznie nie domaga i w ogóle się sypie.
Kryspin013 - >@SanFable: to jesteś odklejony albo ślepy @Kryspin013 a Ty ogladałeś ch...