Wpis z mikrobloga

ej, czy mojej Mamie grozi dożywocie? albo, nie daj Boże, mandat bądź grzywna? :(
starsza Pani, w życiu nie wychlała jednego nawet kielicha, a tu takie coś na jej profilu znalazłem.
oczywiście dokument PJ fizycznie posiada, nawet w portfelu. jeździ na codzień, kontrole miewa, wszystko zawsze ok.
przesłuchalem ją brutalnie, w 2016 miała stłuczkę, raczej z jej winy jak pamiętam, i milicjant jej na miejscu dał mandat i odebrał prawko, ale zaczęła się w odwołaniach wykłócać xD i sąd jej PJ przywrócił, z adnotacją nawet, że milicja PJ zatrzymała niesłusznie/bezprawnie.
czy to bedzie to, i jest to jakaś zemsta siepaczy z MSWiA?
czy może po prostu opel agila z 2001 roku musi mieć na pokładzie alkomat? xD
#profilzaufany #motoryzacja #prawojazdy #badaniatechniczne #przegladtechniczny #kiciochpyta #alkoholizm
dos_badass - ej, czy mojej Mamie grozi dożywocie? albo, nie daj Boże, mandat bądź grz...

źródło: a6e5cb3c628d04739ba7d031dd8529a78abb460615acbdc84368ed976cb31369

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 2
@dos_badass raczej błąd systemu w Polsce wiecznie jest burdel w sprawach urzędowych. Jedź z mamą na najbliższy komisariat i to wyjasnijce by nie było wątpliwości
  • Odpowiedz
  • 1
@hebul-pebul: @Lardor generalnie ja to bym olał, faktycznie pewnie jakiś matrix się #!$%@?ł.
no ale moja Mama to panikara, wszystko musi być tiptop i legitnie.
jak zobaczyła że na liście pojazdów ma jakieś 2 stare auta które sprzedała w 2001 i 2002 roku, z możliwą opcją "zgłoś zbycie pojazdu" to padaczki dostała, że ją skarbowy zabije bo nie zgłosiła. xD
tak że... ;)
  • Odpowiedz