Wpis z mikrobloga

@AlienFromWenus nie chodzi o miejsce a o zabranianie. Jeśli jesteś w związku to musisz się liczyć z tym, że twojemu partnerowi może nie odpowiadać twoje chodzenie bez niego do klubów, gdzie będziesz podrywana. Moim zdaniem porównanie trafne
  • Odpowiedz
@Evarrrez: a on musi wziąć pod uwagę to, że ja nie chcę czuć że mi się czegoś zakazuje bo nie jestem dzieckiem i sama o sobie mam prawo decydować i ma prawo nie podobać mi się że on uważa iż ma prawo mi czegoś zabronić.
  • Odpowiedz
@Evarrrez: aha czyli tylko dlatego że to jest dom faceta to ja mam się dokładać do wszystkiego zamiast oszczędzać na swoje, a jak facet mnie zdradzi to ja wszystko tracę i nic mi się nie należy? Ale gdybym ja jego zdradziła, to skończyłabym tak samo xD

Dobre sobie.

Dlatego bardzo dobrze że laski nie chcą płacić połowy kosztów kredytu za mieszkanie faceta a tylko dokładać się do rachunków bo gdy on
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus jakbyś nie miała faceta to musiała byś wynajmować i by ci wyszło jeszcze więcej więc tak powinnaś się dokładać. Faceci którzy dają mieszkać za free samemu mając kredyt to nieźli pantoflarze
  • Odpowiedz