Wpis z mikrobloga

Jest i moja wykopaka! Trochę późne #chwalesie, bo nie było mnie w domu od zeszłej soboty, a paczkę otrzymałem w piątek 29.12 i otworzyłem ją właśnie wieczorem przed wyjazdem w sobotę.

Słowem wstępu, jest to moja trzecia (i najprawdopodobniej ostatnia, ale o tym na końcu) edycja wykopaki, w której wziąłem udział. Natomiast pierwsza edycja w formule Lite, gdyż aktywność na moim koncie nie pozwoliła na wzięcie udziału w wyższych formułach. (Hmm, ciekawe czemu, panie Białek ( ͡° ʖ̯ ͡°))

Na początku chciałbym powiedzieć, że niesamowicie ucieszył mnie fakt, że moja paczka dotarła jeszcze przed Nowym Rokiem, przed którym to miałem w planach wyjazd do Polski. Paczka miała zostać doręczona w dniu 28.12 w czwartek, lecz kurier z Parcelforce zamulił wafla i z jakiegoś powodu paczki nie doręczył. Ehhh, kalafiory jedne. W tamtej chwili zagotowało się we mnie, bo wiedziałem, że w najgorszym wypadku moją paczkę ujrzę dopiero 4 stycznia. Ale jednak tak się nie stało! Paczka została doręczona dnia następnego, w piątek. A samym rozpakowaniem zająłem się dopiero późnym wieczorem.

Koniec tego przydługiego wstępu, pora przejść do paczki!

Moim mikołąjem w tym roku okazał się @Szynk44 i od razu z tego miejsca chciałbym mu podziękować za fantastyczną paczkę, która wywołała u mnie garść pozytywnych emocji.
W paczce znalazło się mnóstwo przysmaków mojego dzieciństwa! Serio, tyle tego jest, że nie wiem czy dam radę to przejeść w tym roku. XD
Moje ulubione Dumle, których w ogóle się nie spodziewałem, gumy Turbo i Obrut ( ͡° ͜ʖ ͡°), maczugi, draże zbrodniarze oraz inne, typowo polskie słodycze.
Parsknąłem śmiechem, jak rozpakowałem kremówki papieskie XD Będzie motywacja do tego, by samodzielnie je przygotować, bo taka okazja nie może przejść objętnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A oprócz tego - piwka, za niedługo je opróżnię, jak tylko wrócę do zdrowia! Książka Outpost a. Dmitriego Głuchowskiego, która trafiła w mój gust i upodobania, której wcześniej nie znałem i nie miałem w swojej kolekcji! A dodam tylko, że jestem bardziej z tych, którzy czytają ebooki, niż zbierają książki. Lecz gdy już dostanę papierową książkę jako prezent, to bardzo doceniam ten fakt! Zapach papieru jest nieoceniony!
Czasopismo o grach retro - i tutaj było też moje wielkie zaskoczenie, bo to spod szyldu CDA, a z jakiegoś powodu byłem przekonany, że CDA zostało już rozwiązane. Ale sam ten prezent wywołał też u mnie mnóstwo radości, z racji zamiłowania do gier wideo i faktu posiadania jednej konsoli retro w swojej kolekcji!
Na Dzika też przyjdzie kolej, szczerze mówiąc - nie słyszałem o takiej marce napoi energetycznych, wynika to też z faktu, że po prostu nie piję energetyków. Zdarzy się może raz w roku jakiś energetyk w połączeniu z jagerkiem i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale hej, będzie pite! :D

W paczce znalazł się też oczywiście list, częściowo napisany na komputerze, częściowo odręcznie. Doceniam i dziękuję!

Przyszła pora na zakończenie tego wpisu. W tym miejscu chciałbym podziękować jeszcze raz mojemu mikołajowi za świetną paczkę, organizatorom za możliwość wzięcia udziału w zabawie i fachowego podejścia! Niestety, w związku z najnowszym wpisem podsumowującym wykopakę, z bólem muszę stwierdzić, że była to moja ostatnia edycja wykopaki, w której wziąłem udział. Wynika to z faktu, iż mieszkam za granicą, a od kolejnej edycji Wykopaka stanie się zabawą dostępną tylko na terenie Polski. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To by było na tyle. Wszystkim życzę pomyślności i zdrowia w nowym roku!
#wykopaka #pokapake
hoppek - Jest i moja wykopaka! Trochę późne #chwalesie, bo nie było mnie w domu od ze...

źródło: IMG_4158

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wynika to z faktu, iż mieszkam za granicą, a od kolejnej edycji Wykopaka stanie się zabawą dostępną tylko na terenie Polski. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@hoppek: Mirek, nie peniaj, może coś się zmieni, a może jakiś Mireczek wyśle Ci coś poza konkursem? Opcji jest wiele, nie wszystkie oficjalne ;). Ja tam nic nie mówię, ale jakby co to odezwij się do mnie na początku kolejnej edycji,
  • Odpowiedz