Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kameleon1 teściowej nie wiele potrzeba, ale teściu tylko sport ogląda. Strasznie nieczytelny ten tv team. Jutro powalczę. Działa płynnie, bez przerw technicznych ?
  • Odpowiedz
@Artituti: ogólnie działa dobrze jedynie przy większej liczbie osób jak np na lidze mistrzów cięło trochę, sprawdzałem ponad miesiąc temu może coś poprawili teraz nie wiem.. Tam można wziąć test chyba na 3dni nawet....
  • Odpowiedz
  • 0
@Artituti wie ktoś jak teleevidenie identyfikuje link z revolut do płatności? Czy ten który generował link ma znaczenie? Czy Rusek przypisuję wpłatę po mailu z którego dostał link, jeśli jest ten sam jak na koncie Teeleevidenie.
  • Odpowiedz
@Artituti: weź zostaw tą lipę ten piotriptv.... spróbuj niech sami ci założą konto i dadzą link z listą albo podasz adres mac tv czy boxa przez stronę iptv.otopay.io oni tam myślę współpracują z gościem z teleevidenie bo to są listy z jego tv i wpłacasz czy doladowujesz konto właśnie przez tą stronkę....
  • Odpowiedz
@Kameleon1: teraz już nie ścina nie buforuje, bo banuje listy także wszytsko jest ok ( ͜͡ʖ ͡€)
Czyli tutaj dla kolegi @Artituti jest obojętne czy wróci na teleelevidenie widocznie był świadomy za co dostał bana a tu kręci że nie wie o co chodzi, bo jak ja bym miał taką akcję co opowiada to bym już nigdy tam nie wrócił
  • Odpowiedz
  • 0
@puniek masz rację, teraz już połączyłem kropki. mam w domu nowe urządzenie i testowałem różne aplikacje bo niestety mój ulubiony smart iptv nie jest dostępny na to urządzenie. Widocznie działała w tle jedna aplikacja a testowałem inną. Byłem przekonany że na tym samym mac adresie nie będzie identyfikowane jak zdublowanie listy. Pomyliłem się i dostałem bana.
  • Odpowiedz
  • 0
@puniek od początku tam jestem, nie jestem obcykany w innych providerach. Tak mi wygodnie, a do jakości nie mam żadnych zastrzeżeń. Teściom zdalnie też aktualizowałem sprawnie. Teściowie już w podeszłym wieku i daleko, przyzwyczajeni do tej listy, wyglądu, kolejności i bazy kanałów. Za dużo zachodu żeby to zmieniać
  • Odpowiedz
@Artituti: no to masz teraz okazję na rejestrację, i korzystaj tak jak sobie gościu chce a bana nie wyłapiesz za darmo, i tak jak piszesz wszystkim się podoba to po co zmieniać i przepłacać za pośredników
  • Odpowiedz