Wpis z mikrobloga

UWAGA z telewizora od dzisiaj w święta KATOLICKIE wyskakuje GEJ i strach pomyśleć co wam może zrobić! dosłownie GEJ wyskakuje z ekranu jak straszna dziewczynka w takim horrorze japońskim, wszystkim radzę mieć się na baczności w KATOLICKIE ŚWIĘTA OSTROŻNIE

#tvpis #bekazpisu
WujaAndzej - UWAGA z telewizora od dzisiaj w święta KATOLICKIE wyskakuje GEJ i strach...

źródło: be75ddb5f2c6c16baeab44e15eab

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spere skoro nikt nie promuje tego w świecie zwierząt to dlaczego ktoś chce to promować w świecie ludzi?Ja nie rozumiem.Skoro to normalne to niech sobie żyją normalnie jak zwierzęta.One żyją bez promocji to wy tez możecie.
  • Odpowiedz
@pav40: nikt nie chce promować w świece ludzi, tak jak nikt nie promował w świecie zwierząt.

One żyją bez promocji to wy tez możecie.


a mimo to występuje to u tysięcy gatunków zwierząt - czyli musiał to ktoś wypromować, bez promocji by nie było. Jakaś telewizja albo gazeta dla
  • Odpowiedz
@spere Nie rozumiesz ani słowa z tego co napisałem.Nie wiesz z kim rozmawiasz.Co jeśli jestem gejem i uważam ze nie ma powodu dla którego ktokolwiek musiał się obnosić ze swoją seksualnością w telewizji publicznej do śniadania.Pytałem tylko o powód takiej promocji środowisk lgbt.Nikt nie potrafi odpowiedzieć konkretniezawsze dostaje jakieś fikołki i odniesienia jak twoje do zwierząt.To właśnie utwierdza mnie ze ludzie którzy są za promocja lgbt są niepoważni a wręcz śmieszni.
  • Odpowiedz