Wpis z mikrobloga

UWAGA z telewizora od dzisiaj w święta KATOLICKIE wyskakuje GEJ i strach pomyśleć co wam może zrobić! dosłownie GEJ wyskakuje z ekranu jak straszna dziewczynka w takim horrorze japońskim, wszystkim radzę mieć się na baczności w KATOLICKIE ŚWIĘTA OSTROŻNIE

#tvpis #bekazpisu
WujaAndzej - UWAGA z telewizora od dzisiaj w święta KATOLICKIE wyskakuje GEJ i strach...

źródło: be75ddb5f2c6c16baeab44e15eab

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@van-der-staas To ja mam zle wieści bo jestem przeciwny jakimkolwiek religiom.Ale mam tez dla ciebie lekcje biologii.Facet od natury dostał siusiaka w dwóch celach.Oddawanie moczu i zapładnianie kobiety.Jak dojdzie do tego drugiego to są z tego czasem dzieci.Taki sprytny plan natury na przedłużenie życia gatunku.I brawo jesteś blisko jak się zastanowisz to może zrozumiesz ze w świecie zwierząt tez występują wynaturzenia oraz zaburzenia.Pozdrawiam mam nadzieje ze pomogłem.
  • Odpowiedz
o kolegach którzy się zapinają dla przyjemności


@pav40: Uderz w stół to nożyce się odezwą xD Właśnie dlatego normalizacja jest potrzebna by takie osoby jak ty nie patrzyły na osoby homoseksualne przez pryzmat zapinania dla przyjemności

Sam użyłeś słowa normalizowanie czyli rozumiesz ze nie jest to
  • Odpowiedz
@maad czyli seks homoseksualny nie jest dla przyjemności?czyli co dla rozmnażania czy jak?Ciekawi mnie to.Nie ma co się spierać naturalny nie jest.Problemem nie jest to ze tacy ludzie istnieją tylko to ze się to promuje.Ja fikołków robić nie muszę.Nie chce normalizować rzeczy nienormalnych wiec tego nie potrzebuje.
  • Odpowiedz
czyli seks homoseksualny nie jest dla przyjemności?


@pav40: jak nie potrafisz nadążyć za dyskusją którą sam prowadzisz to chyba wiem w czym jest z tobą problem xD
  • Odpowiedz
@maad nadążam nadążam.Ja na zadane pytanie odpowiedz dostałem i oto mi chodziło, jak chcesz robić fikołki dalej to zapraszam.Wiec jak nie dla przyjemności to dlaczego uprawia się seks homo?
  • Odpowiedz
@pav40

Facet od natury dostał siusiaka w dwóch celach.


Mam nadzieję, że nigdy w życiu się nie masturbowałeś. Chyba nie chciałbyś być jakimś wynaturzeniem.
O antykoncepcji to już nawet nie wspomnę. Na pewno nie jesteś tak zaburzony, żeby uprawiać seks bez nadziei na zapłodnienie.
  • Odpowiedz
@van-der-staas No idiota do potęgi jesteś.Porównujesz antykoncepcję do homoseksualizmu?Przestan się ośmieszać ja nie mam nic przeciwko żebyś ciągną koledze ja jestem przeciwny temu żebyś wmawiał mi czy moim dzieciom ze to jest normalne bo nie jest.
  • Odpowiedz
@van-der-staas znowu zero argumentów i odniesienia się do pytania.To właśnie #!$%@? przedstawicieli lgbt.Dlatego dla ludzi są banda klaunów tupiących nóżka ze mamy to szanować.Będziemy jak przestaniecie wmawiać ze to normalne.To zwykle zaburzenie jest.Tak samo z ludźmi co się uważają za kobietę będąc facetem.Facet się rodzi i po latach głosy w głowie mówią mu ze jest kobieta.Tez nie rozumiesz ze to się na psychiatryk nadaje?
  • Odpowiedz
@pav40 nazywasz kogoś idiotą, robisz z niego geja, produkujesz ściany głupiego tekstu, wyglądającego jakbyś był pijany albo nabuzowany i nie potrafił pisać. Dziwisz się, że ktoś nie chce z Tobą rozmawiać?
Ps. Odpowiedziałem na Twoje pytanie, ale wytłumaczę Ci jaśniej, żebyś zobaczył jak głupie są Twoje argumenty. Penis służy do oddawania moczu lub prokreacji. Reszta jest wynaturzeniem i/lub zaburzeniem. Więc jesteś zaburzony zakładając gumę. Sio do psychiatryka! Pa.
  • Odpowiedz
@van-der-staas znowu to samo.Jeśli ktoś nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie to raczej mądry nie jest.Wiec nazywam go idiotą.Penis służy do oddawania moczu i do prokreacji i jest to fakt.To ze ktoś włoży go do odkurzacza czy tyłka kolegi nie zmienia tego faktu.Tak uważam ze ludzie lgbt to ludzie z zaburzeniami.Nawet na proste pytanie nie potrafią odpowiedzieć.Jedyny argument który słyszę to to ze mamy ich promować bo oni są.Pedofile tez są.Czy
  • Odpowiedz
.Nie chce normalizować rzeczy nienormalnych wiec tego nie potrzebuje.


@pav40:

Te cało homo to nienaturalne jest! Wbrew
  • Odpowiedz
@spere jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy ludźmi a innymi zwierzętami to o czym chcesz dyskutować?Chcesz zachowywać się jak szympans to lataj sobie z goła dupa po lesie.To co ja od początku mówię to to ze nie ma żadnego powodu dla którego ludzie mieli by między sobą promować takie zachowania.
  • Odpowiedz