Wpis z mikrobloga

Moje spostrzeżenia na temat tinder są takie że nie jest on odpowiedni dla 80% ludzi i jest największym rakiem w ich życiu. Wyzwala w ludziach najbardziej zwierzęce instynkty. Jeśli dodamy do tego galopujący narcyzm społeczny, to rynek matrymonialny staje się brutalna gra.

Np. z perspektywy kobiet hipergamia zostaje rzucona samopas bo "po co mam wogule pisać skoro faceci sami do mnie wypisują". Dlaczego mam iść na spotkanie z facetem 7/8/9 na 10 skoro jutro może napisać ta upragniona "10". Potem okazuje się że ta "10" chciała tylko seksu, którego na tinderze jej nie brakuje. Bo zawsze może napisać to tych następnych i będzie miał seks na pierwszej czy drugiej randce. A potem płacz bo wydymał i zostawił. ALE tak samo to działa w obie strony. Jeśli szukasz dziewczyny do związku na tinderze to jesteś frajerem takim samym jak kobiety szukający męża wśród "10" i "9" na tinderze i tak samo jak one będzie płacz (albo frustracja) że kobiety są źle bo cię ghostują. Jak piszą do niej następni potencjalnie "lepsi" od ciebie to dlaczego ma ich nie wybrać.

Mysle że cała ta nienawiść między płciami jest spowodowana właśnie aplikacjami randkowymi. To tu rozjeżdżają się cele kobiet i facetów. Przeciętniacy chcą związku z kobietami, kobiety chcą związku z jak najlepszym samcem a najlepsi samce chcą seksu od kobiet.

Imo jeśli szukasz dziewczyny trzymaj się z dala od tindera i szukaj laske która go nie ma i nie miała.
Jeśli szukasz seksu na tinderze musisz być przynajmniej ponad przeciętny (a według rozkładu normalnego zdecydowana większość jest przeciętna więc nie ty nie jesteś ponad przeciętny. Inaczej nawet byś tu nie siedział.)

Poniżej ankieta dotycząca osób korzystających z aplikacji randkowych o cel z jakim na nie wchodzą:
#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

W jakim celu masz Tindera/Badoo/itp

  • Szukam kobiety do związku 47.0% (39)
  • Szukam kobiety do seksu 18.1% (15)
  • Szukam znajomości (bez seksu i związku) 6.0% (5)
  • Chcę sprawdzić jak rynek reaguje na moją osobę 28.9% (24)

Oddanych głosów: 83

  • 3
  • Odpowiedz
Moje spostrzeżenia na temat tinder są takie że nie jest on odpowiedni dla 80% ludzi i jest największym rakiem w ich życiu. Wyzwala w ludziach najbardziej zwierzęce instynkty. Jeśli dodamy do tego galopujący narcyzm społeczny, to rynek matrymonialny staje się brutalna gra.


@Niluseq: Sama prawda - te portale są koniec końców przyczyną frustracji dla mężczyzn i dla kobiet, tylko z różnych powodów.

Taki eksperyment myślowy:

- normalna laska loguje się na
  • Odpowiedz
@Niluseq: używałem intensywnie w 2022 roku i wtedy liczyłem, że znajdę tam materiał na dziewczynę. W tamtym roku mnie olśniło, że tam się nie da nikogo sensownego poznać, jeśli kiedyś tam wrócę to też raczej nie do związku chyba, że będę na prawdę samotny i zdesperowany
  • Odpowiedz
  • 3
@Dietetyq: Zgadzam się. Moim zdaniem najbardziej narażonymi na samotność są ci którzy nie socjalizowali się w szkole średniej. Brak umiejętności społecznych, obycia z kobietami czy nawet niska samoocena i introwertyzm bierze się właśnie z tego. Najwcześniej niestety przyczyną jest bycie poniżej przeciętnej urody wykreowanej przez Instagram i jemu podobne media.
  • Odpowiedz