Wpis z mikrobloga

BUDDA po wydaniu 100tys zł na odcinek, przejechaniu pół świata, zatrudnieniu 3 operatorów dronów,
2 fotografów i tygodniowym planie zdjęciowym:
- WOOOW WIDZOWIE WBILIŚMY MILION WYŚWIETLEŃ W 1 DZIEŃ, TWORZYMY HISTORIE, TEN KANAŁ TO HISTORIA, PODNOSIMY POPRZECZKĘ

Tymczasem KSIĄŻULO: POTRZYMAJ MI KIEBAB ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskiyoutube #youtube #ksiazulo #budda #famemma
dddobranoc - BUDDA po wydaniu 100tys zł na odcinek, przejechaniu pół świata, zatrudni...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-6 o 07.37.07

Pobierz
  • 43
@KochamPatologie @wrth @Jax89 @Tanczacy_z_widlami @gazowany_bubleh @Dingik

U Ksiazulo podoba mi sie tez w jaki sposob opowiada itp. ale tak jak wszystkie projekty, cos czuje ze to bedzie jego rok peaku i potem oslabnie. Wiec dobrze by bylo jakby stworzyl jakies poboczne projekty. A co od mr kryha to jak widzialem jego ostatnia "reklame" jakiejs diety pudelkowej ktora zachwalal to polecial unsub itp.
To juz jest gadająca reklamowka i juz nic wiecej ciekawego
@Volantie: co do kryhy to jutuber zajmujacy sie recenzjami jedzenia wchodzący we współpracę w branży gastronomicznej to strzał w stope. A Książulo mógłby spróbować otworzyć swojego kebaba lub też nawet sieć kebabów, ale myślę, że póki mu tak żre na kanale to podjął decyzję żeby kuć żelazo póki gorące. Popularności jak narazie tylko mu przybywa, widać po ludziach którzy go rozpoznają na filmach że ma odbiorców dosłownie w każdej grupie wiekowej,
@gazowany_bubleh: kontent z bardzo szerokim targetem, bo ludzie w każdym wieku jedzą i chętnie sprawdzają opinie o miejscach, w których byli albo zamierzają się wybrać, albo szukają inspiracji + segment gastro dostępny dla szerokiej grupy konsumentów + jakaś naturalna charyzma, której chyba nie da się wyuczyć (w sensie można próbować to podrabiać, ale to i tak wyjdzie sztucznie), a która sprawia, że nie ma się odczucia, że to jakaś postać na
@Bover: Księżulo pojechał na jarmark do Gdańska i pokazał jak beznadziejne jedzenie tam jest, a co zrobił Maciej je ? dostał jakiś czas pózniej oferte od miasta Gdańsk aby przyjechał i zapropsował jarmark i to zrobił... @edenmar Mr.Krycha zareklamuje największe gówno jako zajebiste wystarczy mu dać 10 tysięcy za reklame.... Obydwoje siebie warci... @vvvariacik Jest różnica nad reklama picia, a opłaconej reklamy jedzenia.