Wpis z mikrobloga

@Roll2: Raz spróbowali rozmowy z politykiem PiS, połączenie było zdalne, ten się produkuje, redaktor, nie to jest tematem rozmowy, ten dalej swoje, redaktor znów zwraca mu uwagę. Tak kilka razy, poseł PiS się rozłączył.

Na razie chyba trzeba trochę poczekać na ten twój pluralizm, bo teraz zapraszanie polityków PiS nie ma sensu, niech ochłoną.
  • Odpowiedz
To jest pluralizm naszych marzeń w uśmiechniętej i szczęśliwej Polsce


@Roll2: a czemu nie pokażesz innych gości tych stacji którzy też się wypowiadali na temat wąsika i kamińskiego, już nie będzie pasować pod tezę? xd Bo z tego co oglądałem to jednak dużo różnych było gości i nie byli ci sami których widziałem na tvn mimo że urywkami spoglądałem
  • Odpowiedz
  • 0
@stachura91: uśmiechnij się, bądź serdeczny. Żyjemy w uśmiechniętej Polsce w której wszyscy się kochamy

❤️❤️❤️❤️❤️ ????️‍????????️‍????????️‍????
  • Odpowiedz
@Roll2 teraz tak piszecie o tej uśmiechniętej Polsce w negatywnym kontekście... Potraficie tylko wziąć pozytywne słowa i używać ich jako obelgi. Nic co dobre jie może z wami istnieć na to wygląda. Tak samo było z praworządnością, też używaliście tego jakby to było coś strasznego co nam chcą narzucić... Kolega co jest za pisem to jak się nakręcił raz to nawet kiedyś krzyknął, że w dupie ma i pieprzyć konstytucję bo
  • Odpowiedz