Wpis z mikrobloga

@ZielonaOdnowa: chcesz zmiejszyc PKB per Capita naszego państwa przez przyłączenie najbiedniejszego regionu Rosji do naszego kraju?
Już mamy podkarpackie i podlaskie i robią tam strefy wolne od LPG a biskup rządzi wioskami jak w plemieniu
  • Odpowiedz
@wladdan: no tak, lepiej Czechom oddać, zawsze to będzie się można podłączyć na lewo do beerstreeam

@xdTM Królewiec jest najbiedniejszym regionem Rosji zamieszkałym przez ultrareligijnych konserwatystów? Pewne to dla mnie zaskoczenie.
  • Odpowiedz
Królewiec jest najbiedniejszym regionem Rosji zamieszkałym przez ultrareligijnych konserwatystów? Pewne to dla mnie zaskoczenie.


@ZielonaOdnowa: Królewiec jak i Rosja są bardziej ateistyczne niż jakikolwiek region w Polsce i większość w Europie, nigdy bym nie pomyślał, że Rosja, a jeszcze Królewiec są w jakikolwiek sposób religijni.
  • Odpowiedz
@Kumpel19: największym sojusznikiem Putina nast USA, Austria, Niemcy i Francja. Dbają by Rosja nie przegrała. Nie rozpadła się. Zachód wspiera Rosję.
  • Odpowiedz
@Kumpel19 szczerze mówiąc i z całym szacunkiem dla Ukrainy, już ich oligarchowie postaraliby się, żeby była powtórka z rozterki jak z ruskami. Podzielić na mniejsze Państwa i tyle.
  • Odpowiedz
@Kumpel19: Nie zgadzam się na taki podział. Mam lepszy pomysł. Ukraina wniesie te ziemie do UE jako swój posag, a UE zaora Rosję i w ramach walki z klimatem, stworzy tam największy chroniony Park Krajobrazowy. Tak pozbędziemy się Rosji i przyczynimy się do poprawy klimatu.
  • Odpowiedz