Wpis z mikrobloga

Czy mózg może być "zmęczony" przez depresję? Dosłownie trochę się pouczę/poczytam I muszę robić przerwę żeby odsapnąć. Zastanawiałem się też czy jestem może leniwy? Czy to może przez depresję. Zawsze próbowałem robić wszystko ponad normę, nie chciałem być nigdy leniwa osoba, trochę się tym brzydzę(w sumie tak zostałem wychowany). Każdy przejaw nicnierobienia, od razu mi się kojarzy z lenistwem. Gdzieś się w tym wszystkim zatraciłem. Nie wiem już jak powinienem się czuć. Nie wiem już jak powinienem funkcjonować w "fabrycznych ustawieniach".
#depresja #ciezar #insomnia
Luigi___ - Czy mózg może być "zmęczony" przez depresję? Dosłownie trochę się pouczę/p...

źródło: 021123_LS_depression_feat

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Luigi___: A może, jeszcze jak! Ale może też być z innych powodów, niekoniecznie powiązanych z chorobami psychicznymi. Może zabija cię monotonia, albo nie masz w życiu satysfakcji. Nieironicznie - spróbuj pobiegać (trademark). Znajdź jakieś hobby którego jeszcze nie robiłeś. Pokaż mózgowi, że posiada synapsy o których istnieniu nie wiedział - czasem to pomaga. A jak nie, to zawsze można do lekarza iść - czasem wystarczy że się komuś wygadasz i już
  • Odpowiedz