Wpis z mikrobloga

#windows
Mam mały problem i bardzo potrzebuję waszej wiedzy. Oto sytuacja: Dwa dni temu mój komputer zaczął się psuć. Po uruchomieniu pojawiał się niebieski ekran, a potem odmawiał jakiegokolwiek uruchomienia. Próbowałem wszystkiego, co przyszło mi do głowy - od komend CMD bootrec po chkdsk, nawet różnych programów, które obiecywały naprawę problemów z uruchamianiem, ale nic nie pomogło. Po 36 godzinach rozwiązywania problemów zdecydowałem się na zainstalowanie Windowsa na tej samej partycji, co spowodowało utworzenie folderu windows.old.

Teraz skopiowałem wszystko z tego folderu na mój dysk D, w tym wszystkie moje dane, ustawienia oprogramowania i co najważniejsze, punkty przywracania ze “starego” Windowsa. Całość zajmuje około 150GB. Moim wyzwaniem teraz jest wyjaśnienie, jak wydobyć konkretne pliki z tych starych punktów przywracania.

Czy ktoś z was miał podobny problem? Czy macie jakieś wskazówki, jak uzyskać dostęp lub wydobyć te pliki? Szczególnie zależy mi na odzyskaniu kilku ważnych dokumentów i ustawień zapisanych w tych punktach przywracania.

Będę wdzięczny za każdą radę lub wskazówkę!
  • 3
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.