Wpis z mikrobloga

#aliexpress bawił się ktoś na ali w zakładanie nowych konto by dostać ten rabat powitalny na pierwszy zakup? zastanwia mnie czy więcej jest takich rzeczy na ali które da się spamić
  • 17
  • 0
@Bukiet230301: ja nic nie potwierdziałem jak zakładałem za pomocą google, na shopee było potwierdzanie no chyba że jak dasz nr telefonu do zamówienia to może coś wywalić nie wiem
@Dejwor: jak masz Gmail, to nawet możesz zakładać wiele kont na ten sam mail :D dla google nie robi różnicy czy masz kropkę między literkami czy nie a i tak przyjdzie na twój mail, a ali traktuje taki mail z kropką już jako nowe konto. Przykładowo przykład@gmail.com rejestrujesz na takie, potem możesz dać p.rzykład@gmail.com ali to łyknie a maile i tak będą przychodzić na twój mail bo dla google kropki nie
@Bukiet230301: nie, odpalasz vm kupujesz na nowego maila wcześniej założonego, zamykasz vm i powtarzasz procedurę, może po 5 czy 6 zakupach wyskoczy błąd płatności i to znaczy że na dziś koniec, ale na drugi dzień wszystko działa od nowa. Z tym że ostatnio coś ali przestało tak chętnie dawać te duże zniżki o czym napisałem tu

Aha i po każdym zakupie reset routera dla nowego ip, jeśli masz stałe to odłączasz