Wpis z mikrobloga

Nie wiem od czego zacząć ... Otrzymałem właśnie #wykopaka od anonimowego mireczka wolontariusza i brak mi słów () - może zacznę tak:
Miras z mojej pary nie wysłał dla mnie paczki i zostałem bez prezentu. Ale ekipa @wykoPAKA nie dała za wygraną i nie zostawiła mnie na lodzie. Znalazł się ON - anonimowy wolontariusz, który przygotował po świętach IDEALNĄ dla mnie paczkę.
Dawno nie miałem takiego banana na ryju jak otwierałem prezent i wyjmowałem coraz to fajniejsze gadżety.
Na pierwszy ogień poszedł gigantyczny przycisk ENTER, który pozwoli mi załagodzić stres w pracy - oj będę go ostro walił ( ͡º ͜ʖ͡º)
Następnie moim oczom ukazało się 6 małych pomarańczowych pudełeczek z napisem #sonoff - czyli wszelkiego rodzaju czujniki do zabawy w smart home (czujnik ruchu, termometry, przycisk bezprzewodowy, czujnik otwarcia okna/drzwi oraz inteligentny switch do puszki). Wszystko działające na #zigbee
A żeby wzmocnić sygnał w paczce znalazła się jeszcze smart żarówka z #ikea również na zigbee!
Wolontariusz Mirek doskonale wczytał się w mój opis i sprawił mi taką wielką radość, którą trudno opisać. Różowa i dzieciaki zadowolone ze słodkości a ja jestem w trakcie integrowania czujników w moim #homeassistant
Dziękuję ekipie #wykopaka za to że się nie poddali ... Jednak przede wszystkim dziękuję anonimowemu mireczkowi, któremu chciało się dodatkowo zrobić paczkę (i to idealną) i ją wysłać.
Jarek, wielkie dzięki! I pamiętaj, że karma wraca!
P.s. Odezwij się ...
#pokapake
zaslonazupa - Nie wiem od czego zacząć ... Otrzymałem właśnie #wykopaka od anonimoweg...

źródło: 20240105_204727

Pobierz
  • 14
@zaslonazupa: skoro ma być sprawiedliwie to ekipa która się zadeklarowała do obsługi wydarzenia nie może mieć tego w dupie. Powinni oni otrzymać paczki i tylko jeśli każdy będzie miał gotową to wykonać wysyłkę.
A jak ktoś się nie wywiązał to do niego nie wysyłać. Proste.
Ale cytmirka czy jak tam ona się zwie woli pisać atencyjn3 wpisy na mirko niż się zająć thm do czego się zgłosiła.