Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja czytam se o tej banderze i beczka z typa. Ukraince chcac przypodobac sie niemcom i stworzyc ukrainska panstwowosc, mordowali dla nazistow w obozach zaglady i poza nimi. Nie zdawali sobie sprawy ze dla hitlera sa jeszcze wiekszym robactwem niz polacy. Niemcy jak juz nie mogli sluchac jego piedolenia o wolnej ukrainie to wyebali go do aushwitz. Potem wypuscili zeby znowu pomogl organizowac opor przed ruskimi.
yeciv38199 - #ukraina #rosja czytam se o tej banderze i beczka z typa. Ukraince chcac...

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • 26
Do Auschwitz trafili jego dwaj bracia (oraz inni członkowie OUN-B) i tam zginęli.


@JPRW: Pani Irina Farion posłanka partii Svaboda i radna Lwowa, twierdzi że zabili ich Polacy wraz ze swoimi przyjaciółmi Niemcami. I że Polacy będą błagać o wybaczenie na kolanach Ukraińców za swoje zbrodnie i czystki etniczne. To prawda? U was tak pisana jest historia?

https://wykop.pl/link/7153959/alternatywna-wersja-historii-wg-ukrainskiej-pani-polityk
@zenek-stefan1: Wrzucasz na wykop nagrania z ruskich mediów a nie znasz rosyjskiego? To nawet bidoku nie jesteś w stanie zrozumieć za co ci kopiejki płacą? Marny wasz los, gawnojedy ()
z jakich ruskich mediów?


@zenek-stefan1: Nie udawajcie Zinowij głupszego niż jesteście, bo to naprawdę niemożliwe, a waszemu koledze kałmenowi będzie smutno, ze go chcecie pozbawić tytułu największego dzbana na wykopie.
JPRW - >z jakich ruskich mediów?

@zenek-stefan1: Nie udawajcie Zinowij głupszego niż...

źródło: naajfnc

Pobierz
@JPRW: ja nawet nie wiem co tam jest napisane, jak możesz to przetłumacz, bo wiemy że ty znasz kacapski. Czekaj Czekaj, czyli twierdzisz że to wszystko to ruska propaganda i ona tego nie powiedziała, tak? Ciekawe ciekawe xD
@zenek-stefan1: Twierdzę Zinowij, że jak ostatni tłuk #!$%@? wykop gównopropagandą a jesteś tak ograniczony, że nawet nie do końca zdajesz sobie z tego sprawę. To cię co prawda nie usprawiedliwia, ale za to ośmiesza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zenek-stefan1: Zinowij, jak ty nie znasz rosyjskiego i nie znasz nawet polskiego to po jakiemu się z resztą muchosrańskiej ferajny komunikujesz? Po buriacku? Czy po prostu od tego siedzenie w chlewiku już tylko kwiczycie jak prosiaki?
@zenek-stefan1: Dwaj bracia Bandery naprawdę zgięli w Auschwitz, co najmniej jeden po pobiciu przez polskiego kapo, co do drugiego to okoliczności śmierci nie są do końca jasne. Jak szukasz głębszej wiedzy to polecam: Adam Cyra, Banderowcy w KL Auschwitz, „Studia nad Faszyzmem i Zbrodniami Hitlerowskimi”, t. XXX, Wrocław 2008. Trochę liter jest, ale powolutku dasz sobie radę nawet z twoją znajomością polskiego.
@JPRW: ha ha ha wiedziałem że nie odpowiesz bo prawda przez gardło ci nie przejdzie. Coś dusi piecze dławi ta knaga prawdy historycznej zabiera dech, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zwrot posłanka używa się też grzecznościowo ta jak w przypadku byłego premiera, prezydenta, dyrektora etc. W zakaukazkich szkołach nie uczą tego?
W zakaukazkich szkołach nie uczą tego?


@zenek-stefan1: Czemu ty udajesz takiego przygłupa, Zinowij? Zakaukazie to Armenia, Gruzja, Azerbejdżan, a ja jestem Ukraińcem, zapomniałeś? Tak bardzo chcesz się do kałmena upodobnić? Boisz się, że z IQ powyżej 50 reszta koniaszy przestanie cię traktować jak swojego? Nie przestaną, jesteś im potrzebny. Do produkcji i do konsumpcji gównotreści masz zadatki jak nikt.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zenek-stefan1: Przecież ci odpowiedziałem. Dalej się nie zorientowałeś? Z tą twoją znajomością polskiego to naprawdę nie jest dobrze. A taki koniasz sobie radzi doskonale. Może o jakieś korepetycje poproś czy coś. Jak mu odstąpisz porcję przydziałowych kartoszków, to się na pewno zgodzi. On takie nadpleśniałe lubi najbardziej.