Wpis z mikrobloga

@JPRW: swoją drogą to kiedyś był taki gatunek jak pro-ukraińscy pisowcy, np. IdillaMZ.
Teraz to już chyba pod ochroną albo wogóle na wymarciu
  • Odpowiedz
@JPRW: Ty się od pisu odpir, nie zauważyłeś swoim BIG BRAIN, że ruskie trolle podważają działania, kompetencje i legalność każdej polskiej władzy? tak dla zasady że zawsze jest źle.
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale: tak. Generalnie narracja, że TVP jest TVN bis wynika tylko z przekonania, że TVP powinna sączyć pisowską narrację, a nie przekazywać fakty. TVN fakty przekazuje, acz czasem ubarwia nieco swoimi poglądami. Wielu ludzi nie rozumie już nawet czym jest przekazywanie istotnych faktów, bo dla nich "TVN jest lewacki", a jeśli TVP przekazuje podobne treści to jest już jak TVN. Prawda nie jest prawicowa, ani lewicowa.
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale: W każdym jednym odcinku TVP, gdy pojawia się temat polityczny, pokazywane są wypowiedzi obu stron sporu. Politycy pisu non-stop atakują rząd i nikt ich nie cenzuruje. Za Kurskiego byłoby to nie do pomyślenia.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 10
jestem za Konfederacją nie za PiS


@Grooveer: Głosujesz na Konfederację i wyjeżdżasz z Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to jeszcze na ten zgniły zdemoralizowany Zachód. Klasyka wśród patryjotuf.
JPRW - > jestem za Konfederacją nie za PiS

@Grooveer: Głosujesz na Konfederację i wy...

źródło: nbvc

Pobierz
  • Odpowiedz
nie moja wina, że są złe rządy, które niszczą Polskę


@Grooveer: To w zgniłej lewackiej Europie sa lepsze? To coś nowego, bo dotad prawackie portaliki twierdizły, że tam to już Sodoma i Gomora.
  • Odpowiedz