Wpis z mikrobloga

@dawid-hopek: ja tam kupuje sportowe ubrania bo są lekkie i przewiewne, streewear to to samo gówno co sieciówki tylko że logo.
I moja szafa to albo górsko/sportowe ubrania + pare eleganckich na miasto czy coś.
  • Odpowiedz
@TheMexicano: eleganckie, czyli co dokładnie? ja to w sumie nawet eleganckich ciuchów nie mam, same bluzy, dresy, jakieś bojówki itp.

podoba mi się ostatni trend "normalizacji" spodni dresowych, kiedyś one były zarezerwowane tylko dla domu albo sebków patusów, a teraz co drugi człowiek płci dowolnej sobie popyla w szarych spodniach dresowych adidasa czy inne nike, zajebiste to jest wg mnie i w dupie mam, co karl lagerfeld i jemu podobni
  • Odpowiedz
ja tam kupuje sportowe ubrania bo są lekkie i przewiewne, streewear to to samo gówno co sieciówki tylko że logo.

I moja szafa to albo górsko/sportowe ubrania + pare eleganckich na miasto czy coś.


@TheMexicano: I widzisz, nie. Streetwear (taki prawdziwy) to przede wszystkim nurt mody wywodzący się z kultury hip-hop który z założenia ma stawiać na twoją własną kreatywność i streetwear to nie sieciówki, ale również jest w sieciówkach.
  • Odpowiedz