Wpis z mikrobloga

@takJakLubimy: wytłumacz mi jak prośba o wykluczenie ze składu orzekającego sędziów, co do których TSUE wydało orzeczenie że są w dużym skrócie wybrani nielegalnie jest ręcznym sterowaniem?
Jak idziesz do lekarza to wybierzesz takiego z dyplomem, czy takiego, co właśnie sąd stwierdził że dyplom kupił, ale jesz ze z uwagi na braki kadrowe go nie zwolnili?
  • Odpowiedz
  • 1
@moj_wykopowy_login: Akurat wyczytałem to co wcześniej tutaj wyszło z tweetera.
W Polsacie dziś, to samo było... Czytaj, oglądaj...
Tylko ty w banieczce...

Jeszcze biedak złamał procedurę, bo wygasił mandaty bez sprawdzenia w rejestrze, tylko przeczytał w gazwyb.
Szymuś ma talent.
  • Odpowiedz
  • 1
@moj_wykopowy_login:
Same fakty:

https://dorzeczy.pl/opinie/533274/mec-kwasniewski-marszalek-de-facto-przyznal-ze-ustala-sklad-sedziowski.html

Ponadto SN wskazał, że "w wymiarze proceduralnym, postanowienie marszałka Sejmu zostało wydane z oczywistym naruszeniem procedury określającej sposób stwierdzenia wygaśnięcia mandatu poselskiego". "Marszałek Sejmu wydaje postanowienie stwierdzające wygaśnięcie mandatu posła na podstawie informacji z Krajowego Rejestru Karnego uzyskanej od Ministra Sprawiedliwości. Tymczasem Marszałek Sejmu nie dysponował prawem wymaganą informacją z KRK, bowiem w dacie wydania postanowienia, w rejestrze tym nie widniała osoba, względem której marszałek wydał
  • Odpowiedz
@takJakLubimy: nie chce mi się jednak z z tobą dyskutować, serio. Dlatego, to mój ostatni komentarz w tym wątku.
On wprost powiedzial jak sytuacja się rozwinie.
Różnie wynikają z wyroku tsue. Wy się jak zwykle w tym pisie zaoraluscie nawet składem który orzekał, czyli jednym neosedzia. Co do takiej konstrukcji nikt nie ma wątpliwości.
Wyda wyrok izba, co do którego też nikt nie ma wątpliwości
  • Odpowiedz