Wpis z mikrobloga

Panowie, czy trzy treningu siłowe w tygodniu i dwa meczyki bardzo intensywne w piłkę nożną to dobry pomysł ? Na rzecz siłowni jestem w stanie zrezygnować z tej piłki, jestem naturalem i 70% czasu w ciągu tygodnia chodze obolały i zmęczony, do tego mam firmę także intensywność życia duża. Czy wyrzucić tą piłkę nożną z życia ? W idealnym życiu to w ogóle, bym biegał, chodził na siłownię i grał w piłkę trzy razy w tygodniu , ale no musialbym być chyba na bombie. Pm#mikrokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
@ProDziekan69: zależy ile masz lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) i co masz w tym planie. Z doświadczenia sugeruję, żeby martwy i siady były sensownie odseparowane czasowo od piłki. No ale w przypadku dwóch treningów tygodniowo robi się z tego niełatwe wyzwanie. Trenować, testować, obserwować. A z piłki nie rezygnować ;) Jak boli, to rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ProDziekan69: 3 siłowe plus dwa mecze w tygodniu to dość standardowy układ. Trenuję piłkarzy którzy dodatkowo pracują, wyrabiają z regeneracją nawet w sezonie. Zastanów się, czy problemem nie jest rozłożenie ćwiczeń i objętości tych treningów zwłaszcza w sąsiedztwie treningów piłkarskich. Wypadałoby trening sensownie ułożyć i regulować parametry takie jak objętość i intensywność w zależności od sezonu i tego jak się czujesz. Do tego opierać się o autoregulacje i zarządzać tym zmęczeniem,
  • Odpowiedz
  • 0
@bdm_bq: fbw robię aktualnie, wymyślone przeze mnie, nawet nie chce tu wstawiać bo wiem ze jest coś pomiędzy słaby a „przynajmniej się nie #!$%@?”. Jak wygląda współpraca z Tobą ? Miałem na dniach zacząć szukać jakiejś osoby która by mi pomogła ogarnąć lifestyle i oczywiście treningi, i jest elastyczna dosyć, bo na przykład nie chce zmieniać swojego planu gdyż bardzo mi się on podoba ???? U mnie głównie nie działa głowa
  • Odpowiedz
@ProDziekan69: zadajesz pytanie, ktoś oferuje Ci rozwiązanie problemu a Ty się wykręcasz bo boisz się oceny anonimowych ludzi? do tego i tak planu który potencjalnie może być zły nie chcesz zmieniać, nawet jeżeli trener który w domyśle się na tym zna, radziłby go zmienić? Trochę nie kumam podejścia. Mówię Ci, zastanów się nad tym jak trenujesz, stawiam że na 90% tu jest problem z regeneracją jeżeli higiena życia (żarcie, sen, brak/okazyjnie
  • Odpowiedz
@ProDziekan69: jechałem tak cały zeszły rok i było elegancko tłuszcz schodził jak zły siła rosła. Tylko treningi nóg ograniczyłem/robilem jak najdalej od meczu, bo potem źle mi się grało i nogi były ciężkie tak to przy diecie i ograniczeniu alko z regeneracją nie było problemu
  • Odpowiedz