Wpis z mikrobloga

  • 0
@pilot1123: We wpisie masz zawarte wszystkie potrzebne informacje. Nie moja wina, że niepotraficie samodzielnie myśleć, tylko potrzebujecie całego partyjnego kolektywu, że bohatersko rozwiązać taki problem z dupy.
nie dotyczy wieku emerytalnego, dźwigania w pracy i przepisów drogowych


@jobless: Wiek emerytalny przecież ładnie wyjaśniła Kotula.

Dźwiganie w pracy oraz przepisy drogowe to miejsca gdzie jest równość między mężczyznami, a kobietami.
Przypominam- bo komuś od walki o równość się styki przepalają- że średnio kobiety są słabiej zbudowane jeśli chodzi o mięśnie i nie są w stanie dźwigać tyle co mężczyźni więc mniejszy limit dla nich jest sensowny.


@To_ja_moze_pozamiatam: Oczywiście, mniejszy limit dla kobiet jest jak najbardziej sensowny. Dlatego w zawodach, które takiego dźwigania wymagają, równie sensowne są niższe wynagrodzenia kobiet ¯\(ツ)/¯
Ło ezu jaki odzew. Teraz będę pół dnia odpisywał...

Oczywiście, mniejszy limit dla kobiet jest jak najbardziej sensowny. Dlatego w zawodach, które takiego dźwigania wymagają, równie sensowne są niższe wynagrodzenia kobiet


@Zarrakash: Zgadzam się.

ale również jeśli chodzi o mózg kobiety są jak to pan Korwin przytaczał też średnio mniej inteligentne w porównaniu do średniej mężczyzn, według naukowej statystki


@Bananek2: Nie jestem pewien czy to nie zostało obalone. Więc się