Wpis z mikrobloga

#korsir #odyn
Tak się czasem czepiacie #odyna, ale jemu nie można zarzucić głupich współprac, nie pokazuje jak wszyscy kamer cofania, super power banków. W ogóle nic nie pokazuje oprócz tego co chce. Jest zwykły gość, trochę zanudził tą Francją, zanudza tamizą, ale ludzie lubią to oglądać i jak robi sobie te kanapki.
#korsir jak #yanek #chylozaur #sowinski do porzygu pokazują całe te super gadżety.
Na początku zdobył widownie poszukiwaniami, zaradnością itd. Ale jak zacznął przeginać pałę z tym całym przedłużaniem robót, zmieniał kanały bo mu się wyświetlenia przestały zgadzać to już nie jest takie fajne. I nie chodzi mi o hejtowanie, ale po prostu widać, że kontent robiony jest nie pod widza a pod wyświetlenia i kasę.
  • 20
  • Odpowiedz
@Siwyyn: różnica między adasiem a reszta towarzystwa jest taki że adaš ma sklepik w sosnowcu który go utrzymuje w zamian za reklamę i doradztwo a reszta naszych milusinskich ma co najwyżej rozwalone BMW w garażu a za coś żyć trzeba
  • Odpowiedz
@Siwyyn: Adaś fajnie podsumował jeden komentarz jak ktoś pytał gdzie wysłać donate, to odpowiedział żeby dał mamie żeby mu jedzenie kupiła XD
Można się z niego śmiać ale na pewno nie można go nazwać żebrakiem i pazernym
  • Odpowiedz
Korsir zmienił kanał przed robotami a w trakcie podroży wiec nie #!$%@? głupot. Co jak co ale Korsir nie robi jakis dziwnych wstawek z reklam co nie da sie ogladac tylko wszystko ma jakis cel i jest przydatne, a co najwazniejsze, film jest tak zrobiony ze nawet nie czuc tak tej reklamy jak np kamery cofania u Janka
  • Odpowiedz
  • 0
@MacGyver007: sklep generuje zyski dzięki temu że go reklamowali i dalej reklamują. Nie wiem czy pamiętacie jak chciał nawiązać współpracę o komputer czy o naprawę t4. Go to przerasta i ma to dupie, bo za dużo trzeba robić. Żyje sobie swoim życiem które też go czasem przerasta, ale wtedy robi przerwę i wraca. Ale jest wiarygodny w tym wszystkim
  • Odpowiedz
a towarzystwa jest taki że adaš ma sklepik w sosnowcu który go utrzymuje w zamian za reklamę i doradztwo a reszta naszych


@Siwyyn: Przecież cały ten ówczesny youtube polega na tym żeby ze swoim, skądinąd jednym z pierdyliarda chętnych do życia z kontentu podczepić się pod kogoś kto odpowiednie zasięgi już ma. Inaczej nie ma opcji na wypłynięcie w jakimś sensownym czasie bez szczególnych dużych nakładów! Zauważcie, że pasja #
  • Odpowiedz
@Mooher tutaj się nie zgodzę. Fakt, wybiłem się dzięki odynowi, ale zmiana kontentu wyniknęła głównie z przypadku. Najpierw rozpala się Mazda, potem pojawiły się wyjazdy na Śląsk i konieczność kupna innego auta. Wyszło z Turasem jak wyszło i teraz albo mogę zniknąć na miesiąc z YouTuba, albo nagrywać to co aktualnie robię. Wybrałem tą drugą opcję.
  • Odpowiedz
@Korsir: To mnie wcale nie dziwi, gdyż wiadmo że lepszy randomowy kontent niż żaden, tym bardziej że jakaś publika już na kanale jest. Nie fair wobec widzów jest jednak utrzymywanie że to kontent o budowie kampera i docelowych wyjazdach na poszukiwania po ciekawych krajch. Patrząc na Twoje zamiłowanie do garażu i różnych niedokończonych projektów to raczej nie będzie miało już miejsca. I to jest nawet ok, lepszy kontent garażowy ale
  • Odpowiedz
  • 1
Ja to rozumiem, że kontent się sprzedaje, ludzie oglądają i ja też oglądam. Wiem, że krytyka bywa niobiektywna, każdy ma swoje zdanie, ale lubie kiedy pewne rzeczy robi się z wyczuciem, Ty #korsir robisz dla nas odcinki, my oglądamy, ale też nie robisz z nas wała i będzie git :)
Bo jak pojedziesz spuszczać czarną i szarą wodę jak #kiki #odynowi i #yankowi to
  • Odpowiedz
@Mooher kampera i wyjazdy będę raczej robił jako dłuższe i częste wakacje. Takie wyjazdy na miesiąc, dwa i potem znowu trochę garażu. Sama seria z Majorki pokazała, za podróże się już przejadły. Odyna Francja też pokazała, że z detektorem wszystko się powoli przejada - jest to samo od 5 lat. Kręci mnie natomiast to nurkowanie, tego jeszcze z detektorem nie robiłem zbyt długo
  • Odpowiedz
@Korsir: Mam takie same spostrzeżenia dotyczące poszukiwań. To zmierzch, zostaną tak naprawdę pasjonaci historii, coinsy tracą sens. Uważam jednak że kasa jest w budowie kamperwanów. Orignalne zabudowy są drogie, to duże ograniczenie, samoróbki lub rzemieślnicze projekty są tańsze i ciekawsze. Ten styl zycia zyskuje na popularności więc jeśli masz umiejętności manualne i chęci, może to być żyła złota na najbliższe lata.
  • Odpowiedz
@Korsir

Mi się wydaje że podróże cieszą się zainteresowaniem tylko właśnie takie budżetowe jak to wcześniej robiłeś w mazdzie.
Ty zbudowałeś sobie na tym widownie i według mnie ich interesować będzie (a przynajmniej mnie) twoja przesiadka z mazdy na coś większego, bardziej komfortowego. Dodatkowo ludzie lubią obserwować kogoś progress życiowy, sam element dokumentowania tego wszystkiego. Niestety u ciebie to trochę się zatrzymało, w sensie rozwijasz się ale za dużo czasu poświęcasz na chociażby takie rzeczy jak turas.

Ja do tej pory oglądałem to z zaciekawieniem tak wczorajsze kombinacje alpejskie z czyszczeniem silnika odebrały mi chęć oglądania tych filmów. Próba doktoryzowania się we wszystkim, kupno okazji teraz robienie z niej 'perełki'. Rozumiem, można podszlifować to i tamto, ale chwalisz że silnik pancerny, że super hiper 2.0 do śmieci, a zaraz wyjdzie że będzie never ending story. Bo teraz naprawiasz, zaraz wyjdzie to zaraz wyjdzie tamto, może czip. Zamiast zrobić rzeczy dzięki, którym nie stanie ci się krzywda podczas jeżdżenia i później ewentualnie jakieś plany na naprawienie tego i tamtego, to będziesz teraz się z tym grzebał nie wiadomo
  • Odpowiedz