Wpis z mikrobloga

Mam 22 lata i mam tak zniszczony kręgosłup (liczne przepukliny i wielopłaszczyznowe skrzywienie), że nie jestem w stanie normalnie żyć. Od 5 lat non stop boli mnie kręgosłup i żebra, przy każdym oddechu, a jak troche go nadwyręże to wręcz ciężko się zaczyna oddychać. Po 2h stania nie jestem w stanie wytrzymać z bólu. Najżałośniejsze jest to, że nic nie da się z tym zrobić. Jedyne co mi proponują lekarze to w #!$%@? droga rehabilitacja, która nic nie daje. Ja nie wiem jak ja mam w przyszłości pracować. Całe moje życie i przyszłość zostało przez to zrujnowane. Do tego jeszcze dłużej leczę się na depresje, na którą też mi nic nie pomaga. Brałem wszystkie możliwe leki i chodziłem na terapie do różnych osób. Zero efektów. A teraz przez ten kręgosłup i zniszczone przez niego życie, to depresja wyeskalowała do takiego poziomu że nie chce mi się już nic robić.

#przegryw #depresja #zalesie
uzaleznionyodsmutku - Mam 22 lata i mam tak zniszczony kręgosłup (liczne przepukliny ...

źródło: Fht32OnagAAjULz

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@uzalezniony_od_smutku Strasznie słaby temat, najgorzej, że nie bardzo jest co poradzić. Serio nie ma na to sposobu ? No i co jest przyczyną tego stanu w tak młodym wieku, bo przepukliny na kręgosłupie to mi się kojarzą ze skutkami wieloletnich obciążeń
  • Odpowiedz
@uzalezniony_od_smutku: dotyka prawie każdego, tylko w różnym stopniu, a powodem klasycznym jest brak BHP, np. siedzenie dzieci w ławeczkach w szkole, zamiast ruchu na lekcjach, także ograniczona dieta i braki w naświetlaniu słońcem (krótko, często, bez kremów, zawczasu pijemy marchewki)
  • Odpowiedz
@uzalezniony_od_smutku: masz rentę lub zamierzasz składać papiery? Sam mam kręgosłup wyglądający jak wąż i się zastanawiam czy by może nie złożyć papierów o rentę, ale na razie pracuje i nawet nie wiem czy by była jakaś szansa na rente
  • Odpowiedz