Wpis z mikrobloga

Kogoś tu chyba zdrowo poyebało i mu się streaming z kablówką popyerdolił.
Po moim trupie, od lutego wszystkie produkcje Amazona dołączają do reszty na liście do torrentowania. Nie zaboli mnie to nic a nic.
Fakt że owych produkcji nie ma wiele (aktualnie tylko Reacher, w przyszłości niewiele poza The Boys) ale to tylko kolejny powód żeby się na to wymuszenie serdecznie wypiąć. Niech giną.

#amazonprimevideo #piractwo
purrminator - Kogoś tu chyba zdrowo poyebało i mu się streaming z kablówką popyerdoli...

źródło: prime

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
50 zł na rok za tv,gry i darmowe przesyłki bez limitu ceny


@niegwynebleid: no właśnie z powodu przesyłek za to bulę (i nie żałuję że za to bulę) bo to działa i jest cenowo korzystne (również w UK w którym przebywam). Pies jest pogrzebany w Prime Video który był niejako bonusem i długie lata się to ekonomicznie dla Amazona spinało. Jakim cudem przestało? Hmmm... Czyżby bezmyślne pompowanie miliardów $ w
  • Odpowiedz
1. >blurayowe relki 50+GB trzymane lokalnie na NASie
2. >Amazon Prime

Wybierz jedno :P

Ogolnie to nie ma nic wartosciowego obecnie zeby to na BR ogladac. Moze 2-3 filmy na rok wychodza takie
  • Odpowiedz
  • 0
@KwasneJablko: z tymi filmami na BR to już kwestia subiektywnej oceny, mi to się bardziej sumuje na 3-4TB rocznie. Ale fakt, filmy i seriale to 2 różne światy i Prime Video traktuję jako platformę stricte serialową: przecież nie będę czekał aż serial wyjdzie na Blu-rayu za pół roku, po prostu obejrzę w nieco gorszej jakości na premierę.

Czasy konwencjonalnej TV przyzwyczaiły do oglądania seriali na bieżąco, na filmy albo uderzało
  • Odpowiedz
Po moim trupie, od lutego wszystkie produkcje Amazona dołączają do reszty na liście do torrentowania. Nie zaboli mnie to nic a nic.


@purrminator: i tak mnie to dziwi że dałeś się załapać na to całe gówno z streamingiem w pierwszej kolejności. Torrenty + Real Debrid załatwiają sprawę wszystkiego a też jakościowo lepiej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Quzin: dałem się złapać (i nadal będę) bo tu w UK Prime gwarantuje mi błyskawiczne i darmowe dostawy rzeczy do domu. I tę usługę sobie zostawię bo z niej aktywnie korzystam, opłaca się. Po prostu przestanę uruchamiać i dodatkowo płacić za Prime Video.
  • Odpowiedz