Wpis z mikrobloga

#kononowicz No to po kolei. Dostałem mejla od anonka, który twierdzi, że zdobył zaufanie mlecznej ekipy i udaje że pomaga im w lurkowaniu wypoku. Dzięki temu głupi tłuścioch ufa mu na tyle, że pokazuje korespondencję z prawnikami. Informator z jednorazowego adresu e-mail przesłał mi pismo, datowane na grudzień 2023 w sprawie pozywania za wpisy o mlecznym na wypoku. Part 1. Czy były jakieś filmiki jak Nowak odwiedzał Majora będącego na wypożyczeniu w kieleckiem? Bo Nowak twierdzi przed sądem, że od poł roku przed śmiercią majora nie miał z nim kontaktu a wcześniej miał tylko sporadyczny.
bezpravkano207 - #kononowicz No to po kolei. Dostałem mejla od anonka, który twierdzi...

źródło: www

Pobierz
  • 5
@bezpravkano207: przecież to bardzo fajnie można obrócić przeciwko niemu. Wystarczy wyciągnąć prowokacje na roksy (powiązania można wykazać bez problemu), śledzenie nawchąnego Suchego (na to są niezbite dowody), rozdawanie numeru każdemu, co mogło negatywnie wpłynąć na jego uzależnienie od nitro oraz spożywanie alkoholu. Jak zwykle strzela sobie w kolano i ładuje się w jeszcze większe bagno