Wpis z mikrobloga

Interesuje mnie eksperyment społeczny użytkownika @jmuhha Często padają tam randomowe pytania o jakieś remonty, zdjęcia czegokolwiek bez kontekstu etc. Swego czasu w opisie znajdowała się tam informacja, że właściciel konta gada w radiu. Od pewnego czasu znowu padały pytania o specjalizacje dla lekarza. Nie śledzę całej kariery na wykopku, ale jak przez 14 lat to się utrzymuje to jestem ciekaw jaki to ma cel.
W sumie to nie wiem jaki krzaczek dodać to dam tylko #pytanie i #rozowepaski gdyż taki znajduje się pod profilowym
  • 16
  • Odpowiedz
  • 4
@Tylko123 też mnie to zastanawia. W sumie to taki wykopowy folklor. Czasem też we wpisach okazuje się, że jest lekarzem, po czym pisze że jest licealistką, by potem wrzucić wpis jak to pamięta jako dziecko srogą zimę w 1979 roku, albo że pracuje jako kierowca taksówki czy tira xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Mtsen ooo to ciekawe, że nie tylko ja to zauważyłem. Kolega @saviola7 dobrze napisał z tym że zauważ… 14 lat to już możliwe, że trwa, więc to można nazwać chyba eksperymentem :D
  • Odpowiedz
  • 4
@Tylko123 żaden raczej. Po prostu ta osoba czerpie przyjemność z bensensownego shitpostowania i kreowania własnego osobistego "uniwersum" (albo multiwersum, biorąc pod uwagę, że była już w każdym wieku naraz i pracowała w tyłu różnych od siebie zawodach ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@Tylko123: Niestety jak widzisz nie pomogę w ustaleniu kto za tym stoi. Może to konto przechodnie jakiś studentów, ćpunów, anarchistów, bezbeków, tyle pytań bez odpowiedzi a ja jak widzisz nie zadaję sobie żadnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powodzenia mireczku. Z farte,
  • Odpowiedz
  • 1
@saviola7 @Mtsen @wylisiony_afrowiorek @dzieju41 i @telemach20 @kajak98
Koledzy, popatrzcie tylko na te dwa tematy. Dziś były fejkowe zdjęcia z wymiany spłuczki. Następnie dwa (dajcie znać, bo IMO to nadaję się pod zgłoszenie za spam) tożsame wpisy na temat posiadania dzieci/zwierząt (zdjęcie poniżej). Chyba najbliżej prawdy są koledzy piszący o tym, że to konto przechodnie ćpunów lub troll konto.
Tylko123 - @saviola7 @Mtsen @wylisiony_afrowiorek @dzieju41  i @telemach20  @kajak98 ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz