Wpis z mikrobloga

@zgodny @Blaskun a Wy wiecie ze co roku Wosp sklada pelne sprawozdanie z calej zbiorki publicznej do MSWiA, ze zgodnie z ustawa wszyskie pieniadze pochodzace ze zbiorki musza zostac wydane na cele statutowe (czyli na sprzet medyczny) oraz ze wszystkie zarobki Owsiaka sa jawne? On ma zalozona jednoosobowa dzialalnosc i zarabia niesamowite ~10tys pln miesiecznie za caloroczny #!$%@?, uzeranie sie ze sponsorami i odpieranie atakow jak Wasze
  • Odpowiedz
@zgodny: Mi uratowali życie za pomocą jakiegoś sprzętu. Co prawda lekarze nadal byli debilami przez co 2 urodzonych godzinę przede mną nie żyje a jeden urodzony chyba 2h szybciej jest warzywem, ale mi się udało.
Tak #!$%@? mi ale dobrze wiedzieć ze doktorek który to nadzorował kilka lat temu przeszedł na emeryturę.
  • Odpowiedz
  • 0
Uśmiechnięta Polska silnych razem broniąca politycznej stacji telewizyjnej w komentarzach, nic dodać, nic ująć.
  • Odpowiedz
@cutecatboy bo to nieprzyzwoite żebrać pośród społeczeństwa, któremu na te same cele najpierw zabiera się 90% pensji w podatkach, stosuje wielokrotne opodatkowanie tych samych czynności/środków, a w przypadku błędu w rozliczeniu wsadza do paki albo rujnuje rodziny, żeby potem pokazywać Jurka symbol siły społecznej, jednoczenia się i walki ze złem, no i miszczuniu daj najpierw piątaka. xD
  • Odpowiedz
@zgodny: Mam troje dzieci, które urodziły się na Owsiakowych łóżkach porodowych. Na zwykłych szpitalnych zapewne też by się urodziły beż problemu ale na WOŚPOWYCH przynajmniej żona miała luksusy.
  • Odpowiedz
finansowanie plakatów popierających PO podczas ostatnich wyborów


@Blaskun: chodzi o plakat z napisem "razem pokonamy zło"? Ciekawe dlaczego komuś kojarzy się to z polityką, o jakie zło może chodzić. I kto się poczuł tutaj zaatakowany...
  • Odpowiedz